Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Oslavte konec školy s Rozmarným hudebním létem

Koncertní cyklus ROZMARNÉ HUDEBNÍ LÉTO, který zpříjemní Pražanům i návštěvníkům hlavního města měsíce bez letních festivalů, vyhlašuje další programové body. Těmi zároveň oslavíme konec školního roku. Odpoledne si děti mohou přijít do Žlutých lázní zatrsat a zazpívat s Kašpárkem v rohlíku, večerní čas obsadí velmi populární punková písničkářka Mucha. Vstupenky na všechny akce najdete na https://goout.net/cs/koncerty/rozmarne-hudebni-leto/kmwqf/+vselq/

Protože vládní nařízení spojená s pozůstatky koronavirové epidemie nepřejí velkým letním hudebním akcím a většina festivalů musela svoje letošní ročníky posunout na příští rok, agentura Joe´s Garage Live přišla s nápadem oživovat pravidelně hlavní město hudbou, provozovanou pod širým nebem. První z plánovaných lokací jsou Žluté lázně. Ty poprvé v rámci cyklu Rozmarné hudební léto ožijí 4. června koncertem Michala Prokopa a skupiny Framus Five a 17. června zde zahrají Buty.

Závěr školního roku, byť letos hodně „podivného“, je tradičně spojen s velkým vydechnutím dětí i rodičů a se zábavou. Právě v den konce školy 30. června mohou odpoledne od 15 hodin vzít rodiče své ratolesti do Žlutých lázní, kde pro ně má připraven koncertní program populární projekt Kašpárek v rohlíku, který už před lety svými alby, na nichž se podílely mnohé z mladých rockových hvězd, v podstatě změnil představu o tom, jak má nebo může písnička pro děti vypadat, a přišel s novým „hudebním stylem“ bejbypank.

S punkovým cítěním si pohrává také brněnská rocková písničkářka Mucha se svojí mimořádně našlápnutou kapelou. Ta zahraje téhož dne na stejném místě od 19 hodin. Lze předpokládat, že děti v hledišti vystřídají studenti a dospělí, kteří konec školního roku rádi slaví neméně, a tak bude moci Mucha sáhnout bez obav i do svého jazykově nepříliš korektního zpěvníku.

Podrobné informace o jednotlivých akcích najdete na www.hudebnileto.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *