Balíkový přepravce GLS oslaví Mezinárodní den balíků zábavnou hrou pro děti

Balíky se zejména v posledním roce staly neodmyslitelnou součástí našich životů. Z průzkumu agentury Ipsos pro přepravce GLS vyplynulo, že v loňském roce nepřijímala ani neodesílala balík pouhá 2 % lidí. Toto číslo navíc dlouhodobě klesá. V důsledku uzavření obchodů tak přepravci zažívají nejdelší vánoční sezónu v historii. Například v rámci služby e-Balík, která slouží pro jednoduché zasílání mezi soukromými osobami po celé Evropě bez nutnosti registrace hlásí GLS nárůst o více než 100 %.

Balíky však na rozdíl od spodního prádla, tance nebo koktejlů na vlastní mezinárodní den stále čekají. To se společnost GLS rozhodla změnit. Již od roku 2015 pořádá neoficiální oslavy Mezinárodní dne balíků s cílem podpořit místní obyvatele v daném regionu, zejména děti a mladistvé. Letošní oslava svátku balíků připadá na sobotu 29. května.

Oslavte Mezinárodní den balíků zábavnou online hrou
Pro letošní rok si přepravce připravil pro rodiny s dětmi zábavnou online hru, která spočívá v hledání ukrytých zvířat. Soutěžící mohou vyhrát na 300 hodnotných cen. Registrace probíhá přes online formulář na webových stránkách GLS. Registrovaní po uvedení správné odpovědi obdrží výherní balíček, který bude uložen k vyzvednutí v nejbližším GLS ParcelShopu. Ten bude obsahovat originální GLS pexeso a Obrázkové hádanky – vzhůru za zvířátky od společnosti Albi. Zájemci se pak mohou s výherními balíčky vyfotit a nahrát fotky na Facebook GLS, zapojí se tím do soutěže o hlavní ceny. GLS pak vybere tři nejoriginálnější fotografie, jejichž autoři vyhrají interaktivní knihu Svět zvířat a elektronickou tužku. Výsledky soutěže budou vyhlášeny 1. června na Den dětí.

Účelem oslav je připomenout lidem důležitost balíkové přepravy, zejména v dnešní koronavirové době. „Koronavirová pandemie ukázala, že přepravci jsou součástí základní, ne-li přímo kritické infrastruktury státu z hlediska fungování země i osobního života lidí.  Od začátku pandemie došlo k enormnímu nárůstu přepravovaných zásilek. V podstatě se jedná o nekončící vánoční sezónu. Rádi bychom tak českému národu připomli důležitost práce kurýrů, kteří nám už přes rok prostřednictvím balíků dovážejí zboží, jež v obchodech neseženeme,” uvádí Pavel Včela, ředitel společnosti GLS Česká republika.

Zdroj a foto: GLS ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.