Řešíte letní přípravy na poslední chvíli? Vsaďte na dary přírody…

Dlouhá zima, omezené možnosti cestování a zavřené bazény i wellness centra. Plavky zkrátka dlouho zahálely a spousta z vás možná také. Pokud teď s rostoucími venkovními teplotami i nabídkou letních dovolených rychle ladíte formu, bude se vám hodit podpora. Užitečnými pomocníky přitom mohou být i přírodní látky. Existuje totiž řada bylin, kterým je připisován blahodárný vliv na kontrolu tělesné hmotnosti, metabolismus tuků, nebo dokonce lymfatický systém.  

Novinka pro krásnou linii bez nevzhledných dolíčků
Nejen úsilí o atraktivní postavu, ale i péče o dokonalou pokožku začínají v kuchyni, respektive u potravin, kterými je tělo živeno. Zajímavým zpestřením může být doplněk stravy Liftea Celulinie. Ten ladné tvary a okouzlující pokožku reflektuje nejen v názvu, ale především ve svém složení. Obsahuje jak výtažky z bylin, které jsou svým příznivým vlivem na organismus dobře známé, tak i z rostlin, které se v každodenním jídelníčku běžně nevyskytují.

Patří k nim například ploštičník hroznovitý. Byť jste jeho název dosud možná neslyšeli, jde o antioxidant, který přispívá ke správné činnosti lymfatického systému. Stejný účinek je spojován i s cedrem himalájským. Lymfatický systém přitom souvisí s přípravou na plavkovou sezónu více, než by se mohlo zdát. Kromě jiného se totiž stará o hladkou pokožku, která v plavkách vynikne.

Vrátíme-li se k proslulým léčivkám, které najdete ve složení přípravku Liftea Celulinie, musíme zmínit zelený čaj a mořskou řasu. Své místo si v něm zasloužily, protože podporují metabolismus tuků, kontrolu tělesné hmotnosti i správný stav pokožky. V tom jim pomáhají i výtažky z plodů vinné révy, které umocní vaši snahu o hezkou postavu bez nevzhledných dolíčků.

Doplněk stravy Liftea Celulinie má formu tobolek, které se užívají na lačno před jídlem. Balení 60 tobolek odpovídající měsíční kúře můžete pořídit za doporučenou maloobchodní cenu 199 Kč. Přípravek je k dostání v drogeriích dm a dalších vybraných drogeriích a lékárnách. Z pohodlí domova jej pořídíte na e-shopu www.liftea.cz. Více informací najdete na www.zdravi-liftea.cz. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Osoby s podezřením na jaterní onemocnění by se měly poradit před užíváním přípravku s lékařem.

Štíhlá s bylinkami
Nepotřebujete-li tolik řešit atraktivní a hladký vzhled pokožky, můžete při péči o hezkou postavu sáhnout po doplňku stravy s výstižným názvem Liftea Štíhlá linie Synefrin. Přináší kombinaci výtažků z exotických plodin podporujících vaše úsilí o dokonalé křivky. Kromě dobře známého bromelainu z ananasu obsahuje i pomerančovník hořký, guaranu a garciniu cambogiu, které podporují metabolismus tuků a kontrolu tělesné hmotnosti. Nechybí ani acai berry a tolik oblíbený zelený čaj, který je známý antioxidant, ale zároveň přispívá k vylučování vody z těla, což se hodí, pokud toužíte po „vyrýsované“ figuře. Doporučená maloobchodní cena je 199 Kč (60 tobolek). K dostání je v lékárnách, drogeriích dm a dalších vybraných drogeriích. Pořídíte ho také na www.liftea.cz. Více na www.zdravi-liftea.cz. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Zdroj a foto: www.liftea.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *