Primalex Polar FIX: Jak na rychlé opravy stěn

Nečistoty v okolí vypínače, odřené stěny a rohy, šmouhy od bot v předsíni. Tato místa se časem často ušpiní, a proto Primalex představuje svou novinku Polar FIX. Jedná se o bílý malířský nátěr, který je na stěny aplikován houbičkou. Tuto rychlou a jednoduchou opravu jistě oceníte nejen v rámci povánočního úklidu.

Z dlouhodobých výzkumů Primalex vyplývá, že pro více než polovinu zákazníků je při výběru nátěrů důležitá hlavně jednoduchá aplikace, která nezabere více než pár minut. Primalex vyslechl přání svých zákazníků a uvádí na trh bílý nátěr ukrytý v tubě s aplikační houbičkou Polar FIX. Není tak potřeba se na drobné opravy stěn dlouho připravovat a chystat další potřebné příslušenství.

Známe to všichni, nečistoty kolem vypínačů. Stejně tak v předsíni –viditelné šmouhy od bot, kterým se dá jen opravdu těžko zabránit. A co teprve odřené rohy? Nezoufejte, není hned potřeba vytahovat kbelík s barvou a váleček, zakrývat celou podlahu, odsouvat nábytek a malovat celou stěnu znovu. Stačí mít po ruce barvu v tubě Primalex Polar FIX a všechny drobné nečistoty a vady na bílých stěnách přemalovat. Aplikace je opravdu jednoduchá a hravě ji zvládne každý. Poté stačí jen houbičku řádně umýt pod tekoucí vodou a schovat pro příště.

Jak na to?

Tubu před aplikací lehce promačkejte a poté použijte metodu zvanou tupování. Jedná se o malířskou techniku, při které se tvrdý štětec či houbička kolmo otírá o stěnu. Tato metoda je výborná i pro krytí nerovných povrchů a navíc při ní spotřebujete minimální množství barvy. Aplikujte po celé znečištěné ploše.

Houbičku po aplikaci důkladně omyjte pod tekoucí vodou tak, aby se z ní zcela smyla barva. Jedině tak bude zaručeno, že bude připravena k dalšímu použití.

Zdroj a foto: Primalex, #projektnavikend

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.