Léto plné pohybu s Fitness Summer Tour 2021

Společnost Form Factory startuje sérii letních akcí zaměřených na aktivní pohyb a fitness. V průběhu června a letních prázdnin budou připraveny pro zájemce a nadšence čtyři sportovní akce se zaměřením na program Les Mills, cvičení pro rodiny s dětmi, jógu a v neposlední řadě na taneční programy a lekce.

Již 26. června startuje první událost na střeše obchodního centra Harfa s názvem Les Mills Day 2021 – Reloaded, která přinese 12 lekcí oblíbených programů BODYPUMP, CORE, GRIT, BODYATTACK, BODYBALANCE a dalších.

Pro rodiny s dětmi je 17. července připraven Family Fitness Day ve sportovním centru ERPET zaměřený na fitness soutěže, skupinové lekce a dětské cvičení pro širokou veřejnost.

Relaxaci a odpočinek bude reprezentovat akce Body & Mind Day v příjemném prostředí pražské Botanické zahrady, a to v sobotu 7. srpna. Pro zájemce o jógu a relaxační cvičení budou k dispozici čtyři lekce a řada doprovodných odborných workshopů.

Závěr celé série Fitness Summer Tour 2021 pak završí taneční akce Dance Party – Goodbye Summer v areálu Pragovka, který se bude konat 28. srpna 2021. Pro návštěvníky je připravena řada atraktivních tanečních lekcí včetně Zumby, BODYJAM, SH’BAM, MTV Dance spolu s výukovými workshopy a lekcemi a dalším doprovodným programem.

Více informací o celé letní fitness akci na www.formfactory.cz/tour2021

Foto: archiv Shutterstock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.