Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Be Nice – české ekologické papírnictví představuje novou kolekci přání

Pohlednice si začali lidé posílat již na konci 19. století a jejich obliba rychle rostla. Naopak v posledních letech, s nástupem mobilních telefonů a internetu, si lidé tištěné pohlednice posílají méně. V papírnictví Be Nice jsou přesvědčeni o tom, že radost si lidé mohou udělat i malým dárkem, třeba právě krásným přáním, které je darované od srdce.

Právě proto připravili celou kolekci přání pro všechny možné příležitosti. Má někdo z vašich blízkých nebo přátel narozeniny? Rádi byste pogratulovali ke svatbě či narození miminka? Chcete někomu poděkovat nebo mu říct, že ho máte rádi? To není problém, v nabídce přání Be Nice je toho opravdu hodně a vybírat můžete ke každé příležitosti.

Přání jsou vyrobená z kvalitního recyklovaného papíru a doplněná o obálku. Ilustrace jsou již tradičně od Báry z Nikolajky a výběr motivů je velmi bohatý. Potěšit mohou bylinky, květiny, ale i nápisy nebo obrázky inspirované českým venkovem.

Udělejte radost svým blízkým a pošlete jim krásné přání s vlastnoručně vepsaným vzkazem. Takové přání má přece úplně jinou energii než sms zpráva.

Cena přání od: 70,- Kč (68 x 47 cm)

Zdroj a foto: www.benice-shop.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *