Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Eva Decastelo přišla o hlas, kdo jí o něj připravil?

Společenský život znovu ožívá a spolu s ním zejména ten kulturní, na který se těšila jak veřejnost, tak hlavně umělci samotní. Herečka a moderátorka Eva Decastelo je nyní doslova na roztrhání. Hraje ve známém českém seriálu, začíná vystupovat v rámci divadelních představení, moderování společenských a sportovních akcí a do toho dostala nabídku zahrát si v klipu kapely Crossband. „Kluci z Crossband jsou skvělí pohodáři, známe se, jelikož jsem hrála v Nymburce v divadle, odkud kluci pochází, a tak to byl příjemný návrat,“ zmínila rozhodně Eva.

Kapela Crossband

Klip se točil k písni Slunce od Jardy Kříže s textem Marka Sloupa u Labe mezi Nymburkem a Poděbrady za krásného slunečného dne, takže název písně, ke které se klip točil, byl i díky počasí naplněn sluncem a skvělou atmosférou a díky roli, kterou Eva v klipu hrála přišla o hlasivky. „Říkala jsem si, že role bubenice na dračí lodi nebude moc náročná. Udržet se na bubenické stoličce ale nebylo jednoduché. Jednou rukou jsem se pořád přidržovala a byla jsem tak zkroucená, že druhý den jsem musela navštívit svého fyzioterapeuta. Ještě hůř, než záda ale dopadly hlasivky. Na lodi jsem si je vyřvala tak, že po návratu domů jsem jen šeptala. Manžel to ovšem ocenil; tolik klidu a ticha si prý už dlouho neužil.”

Videoklip, v němž si hlavní role zahráli Eva Decastelo, Šimon Pinkas, Dominika Mína Elischerová a Petr Vašina za podpory oddílu nymburských kanoistů a Dragon Teamu Nymburk, bude pokřtěn na hřišti Polabanu v Nymburce již tuto neděli. „Klip bude mít svoji premiéru na křtu 20.6. v Nymburce – Polaban 80, kde máme koncert a v jeho závěru klip pokřtíme a pustíme na velké LED obrazovce. Kdo nebude moci za námi přijet, tak ještě ten večer bude online na Youtube,“ doplnil frontman kapely Jarda Kříž.

Foto: Tomáš Šnírer a Pavel Sláčal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *