České ekologické papírnictví Be Nice představuje sady pro školáky a studenty  

Všichni rodiče školou povinných dětí to znají. Shánění sešitů na jednotlivé předměty bývá leckdy náročná disciplína. V Be Nice se proto rozhodli, že nám ušetří práci a ve spolupráci s učiteli dali dohromady sady školních sešitů a potřeb tak, aby vyhovovaly jednotlivým ročníkům.

V nabídce je sada pro prvňáčky, kde kromě jednotlivých sešitů najdeme také pastelky, tužky, ořezávátko, gumu, lepidlo, pravítko, nůžky a rozvrh hodin. Vše zabalené ve stylovém papírovém kufříku, který určitě také najde své uplatnění.

Další sada je vytvořená pro 2. a 3. ročníky. Ta kromě sešitů obsahuje opět pastelky, tužky, gumu, lepidlo, pravítko a rozvrh hodin. V poslední sadě, tentokrát pro 4. až 6. ročníky, jsou všechny potřebné sešity a k nim tužka, guma a lepidlo. U každé z uvedených sad můžete vybírat hned z několika designů sešitů, které vytvořila ilustrátorka Bára z Nikolajky. Konkrétně jsou v nabídce motivy plameňáci, vesmír, z lásky a bon voyage.

Nezapomíná se ani na studenty. Ti už nepotřebují sešity s obrázky a pastelky, ale naopak ocení jednoduchý styl bloku, zvýrazňovače, propisku s dotykovým hrotem na telefon nebo tablet a hodit se jim bude i klasická tužka a guma. To vše najdou v sadě, která je určená právě pro studenty z vyšších ročníků základních nebo středních a vysokých škol.

Sešity, bloky i další výrobky jsou vyrobené z kvalitního ekologického materiálu.

Udělejte radost svým dětem, vybavte je do školy stylově a sobě ušetřete na začátku školního roku běhání po papírnictvích a shánění nezbytných školních potřeb.

Cena školní sada pro prvňáčky : 640,- Kč
Cena školní sada pro 2. a 3. třídu: 640,- Kč
Cena školní sada pro 4. až 6. třídu: 490,- Kč
Cena školní sada pro studenty: 440,- Kč

Zdroj a foto: www.benice-shop.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.