Čistý vzduch je základ

Česká značka elektrospotřebičů Concept nabízí čističky vzduchu ve své produktové řadě PERFECT AIR. Všechny její výrobky jsou „chytře vymyšleny pro život“ a nabízejí celou řadu moderních praktických funkcí, díky kterým skvěle pracují téměř sami. Všechny přístroje je navíc možné ovládat mobilní aplikací ConceptHome, dálkovým ovladačem nebo přímo tlačítky na těle přístroje.

Čistička vzduchu CA3000 PERFECT AIR SMART se zvlhčovačem
Má 7násobnou filtraci, UV lapmu, ionizátor, senzor znečištění a také zabudovaný zvlhčovač s kapacitou 1,3 litru. Nabízí 8 rychlostí čištění vzduchu a vhodná je do místnosti o velikosti až 60 m2. Čističku lze snadno přemisťovat, vybavena je časovačem s nastavením až na 12 hodin a také praktickým nočním režimem, který se ve tmě aktivuje automaticky. Cena: 9.999 korun.

Čistička vzduchu CA2000 PERFECT AIR SMART
Elegantní černá novinka má 7násobnou filtraci, UV lampu a ionizátor a je vhodná do místnosti o velikosti až 40 m2. Disponuje 3 rychlostmi čištění vzduchu, časovačem, speciálním nočním režimem i senzorem prachových částic s LED displejem. Sama se přihlásí o výměnu prachových filtrů a díky různému barevnému podsvícení budete mít perfektní přehled o aktuálním znečištění vzduchu. Cena: 6.999 korun.

Čistička vzduchu CA2010 PERFECT AIR SMART
Vedle 5stupňové filtrace, UV lampy i ionizátoru se může pochlubit také speciálním aroma zásobníkem, díky kterému navodíte příjemnou voňavou atmosféru kdekoli. Stačí přidat pár kapen vonné nebo léčebné esence a o ostatní se postará čistička sama. Přístroj je vhodný do místnosti o velikosti až 45 m2, má časovač, 3 rychlosti čistění, noční režim, senzor prachových částic i ukazatel znečištění. Cena: 7.999 korun.

Čistička vzduchu CA1030 PERFECT AIR SMART
Nabízí 4 stupňovou filtraci vzduchu, 3 rychlosti čištění a časovač od 1 do 8 hodin (a v mobilní aplikaci neomezeně). Velmi praktický je i její senzor kvality ovzduší a funkce připomenutí výměny filtrů. Navíc tahle čistička vzduchu váží něco málo přes 5 kilogramů, takže ji snadno odnesete, kam bude potřeba. Cena: 4.499 korun.

Zdroj a foto: www.my-concept.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.