„Najděte v sobě odvahu a trochu punku a udělejte něco debilního,“…

…vyzývají diváky tvůrci filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel, který vstupuje do českých kin.

Režisér Patrik Hartl se svlékl na veřejnosti při psaní knihy, herci Martin Pechlát, David Švehlík, Hynek Čermák a Martin Hofmann se svlékli do naha během natáčení filmu. Hra pokračuje s výzvou #nejsemsrac

Pokud se svléknete na veřejnosti nebo uděláte něco bláznivého, debilního, punkového, stanovíte si odvážný úkol a splníte ho, pak nejste sráč. Můžete si úkol vyhodnotit jen tak pro sebe, ale když už to v sobě najdete, pochlubte se. Pověste do Události na Facebooku s názvem #nejsemsrac video nebo fotku, pověste video nebo fotku na sítě s označením #nejsemsrac . Na svou profilovou fotku na Facebooku si dejte připravenou přelepku,“ stojí u videa s  výzvou.

Patrik Hartl o svlékání na veřejnosti
Debilita takového gesta jako je veřejné svléknutí mě může osvobodit a dát impuls k novému uvažování. Nahota na veřejnosti vypadá zvenku nevhodně, když ji ale člověk sám absolvuje, tak zjistí, jak je to očistné. Když jsem se sám odhodlával svléknout do naha na Staroměstském náměstí, bylo to velmi nepříjemné, hrozně jsem se styděl. Když jsem to ale přesto udělal, měl jsem obrovskou radost a cítil jsem se šťastný, že jsem na chvíli shodil všechny svoje role a že jsem si dovolil být takhle nezodpovědný.

Foto: archiv filmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.