Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Podzimní sezóna Ulice startuje

Seriál Ulice se vrací na obrazovky s novými díly v pořadí již sedmnácté sezony. V nových dílech Ulice se diváci můžou těšit na příběhy plné nečekaných zvratů, lásky, velkých dramat i humoru, které zrcadlí náš každodenní život. Vše navíc okoření humor, hezké chvíle rodinné či přátelské sounáležitosti i vypjaté okamžiky plné emocí.

Stejně jako v minulých sezonách se i v této otevřou témata, jež se dotýkají každého z nás, ať se jedná o problémy takzvané sendvičové generace, rakovinu prostaty, bossing na pracovišti, hubnutí, hledání cest, jak zlepšit životní prostředí a prostředí kolem sebe, a nebo start do života u dětí z azylových domů. Některým postavám zasáhne do života láska, jiné čekají nové začátky a zásadní rozhodnutí.

Na podzim se v Ulici objeví i tři nové výrazné postavy, které zasáhnou do osudů známých a oblíbených postav.  V nové znělce se objeví známé „uliční“ tváře všech generací – od Rudolfa Hrušínského přes Veroniku Čermák Mackovou až po Matyáše Valentu – a samozřejmě mnoho dalších oblíbených uličních hvězd. Ulice je zkrátka seriál, ve kterém se potkávají a své osudy společně prožívají postavy všech věkových kategorií a zároveň seriál pro všechny generace diváků. U obrazovek se potkáme každý všední den v 18:25.

Premiérový díl Ulice letos čekejte na Voyo už v pondělí 9. srpna 2021 a v televizním vysílání od pondělí 16. srpna 2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *