Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

I tento rok patří léto ve Starbucks ikonickým Frappuccinům

Léto je ve Starbucks neodmyslitelně spojené s ledovými nápoji a mezi nimi jednoznačně vede Frappuccino. Oblíbený nápoj v několika variacích potěší nejen milovníky kávy, ale i fanoušky oblíbených příchutí, ze kterých si vybere opravdu každý!

I tento rok najdete ve všech kavárnách Starbucks oblíbené Frappuccino klasiky –  kávové Coffee Frappuccino, lahodné Caramel Frappuccino, spojení jahody a smetany v Strawberries & Cream Frappuccino, klasické Chocolate Cream Frappuccino, jemné Vanilla Cream Frappuccino a ikonické spojení sušenek a šlehačky v Java chip Frappuccino. Tyto nápoje jsou dokonalým požitkem pro slunné letní odpoledne.

Pokud patříte mezi experimentátory, ve Starbucks máte možnost nechat si nápoj připravit podle sebe a vytvořit tak originální recepturu. Podle svých chuťových preferencí si můžete vybrat ze široké nabídky sirupů a toppingů, které doladí vaše Frappuccino k dokonalosti. Stejně si tak svůj nápoj můžete obohatit o shot kávy, a pokud potřebujete restart, klidně si dopřejte i double-shot.

Léto bez ikonického Starbucks Frappuccino by nebylo to pravé, tak se zastavte pro to své v některé z kaváren!

Zdroj a foto: Starbucks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *