Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CestováníDětiJídlo a pití

Vzhůru na výlet dle hravé typologie

Letní prázdniny jsou za svou polovinou a pro ty, kteří ještě nestihli vyrazit za pořádným dobrodružstvím to neznamená nic jiného, než že by si měli pospíšit. Tápete-li nad tím na jaký výlet se sbalit, zkuste to hravou formou. Zjistěte, do jakého z pěti týmů dle Haribo typologie patříte a inspirujte se tipem na výlet dle přiřazené charakteristiky. Vychutnáte si zbytek léta jako požitkářská lahvička Happy Cola nebo jím prohopsáte jako neposedná žabka Quaxi?

Prohopsejte se až do Kanady
Patříte-li do týmu žabek, pak je pro vás ideálně strávený čas s pohorkami na nohách, v nichž prošlápnete kdejakou túru. Slyšeli jste už o přírodní parku Česká Kanada? Podobně, jako v té Kanadě za oceánem, je i ta česká tvořena rozlehlými lesy, rybníky, mohutnými žulovými balvany a dalšími fascinujícími úkazy. Území je vhodné pro turisty, kteří mohou k pěšímu výletu zvolit ze dvou dálkových variant (14,9 km a 19 km). Na své si ale přijdou i cykloturisti, nadšenci do rybaření a rodiče s malými dobrodruhy, pro které Česká Kanada nabízí nejrůznější dílny, naučné stezky a interaktivní parky.

Vychutnejte si Brno jako bonviván
Pro bonvivány, kteří si nejraději pochutnávají na želatinových bonbonech s colovou příchutí platí, že prahnou po neotřelých, ideálně naučných zážitcích, které následně vstřebávají nad šálkem kvalitní kávy. Pokud vás ještě nohy nezavedly do Brna, doporučujeme tomuto malebnému a zároveň modernímu městu věnovat alespoň jeden víkend. Najdete tu hned několik kulturně-vzdělávacích výstav i zajímavých prohlídek, nad kterými můžete následně rozjímat v některém z mnoha brněnských trendy podniků. A že je z čeho vybírat – od kaváren, přes bary a bistra až po nadčasové restaurace.

Půldenní výlet na vodě
Mezi třešněmi najdete samé milovníky vody a vodních sportů. Plavky jsou jejich každodenní outfit, a proto není divu, že v létě nejraději vyráží za jakýmkoliv vodním dobrodružstvím. Jste-li i vy vyzyvatelem škodolibých legrácek, ke kterým vodní prostředí zkrátka svádí, vyrazte na Malou Skálu. Po řece Jizeře sjedete na kánoi či raftu až do Dolánek u Turnova, kde vodní dopravní prostředek vyměníte za koloběžky, s nimiž se podél řeky vrátíte malebným údolím zpět. A protože na vodě vyhládne, nezapomeňte na svačinu. Přibalte si nový sáček Haribo Favourites Mix s pěticí oblíbených bonbonů, na kterém si společně pochutnáte na nejbližší zastávce.

Srdíčka v objetí skalnatých převisů
Patříte-li do týmu srdcařů, je pro vás typické, že se do všeho vrháte s nadšením – ideálně bok po boku s vašimi nejbližšími. Jste romantická duše, která má ráda procházky přírodou s kapkou dobrodružství. Pokud jste ještě neprobádali krásy Českého Švýcarska, doporučujeme vyrazit na soutěsky. Z Hřenska vede podél toku Kamenice romantická procházka obklopená skalními převisy, tunely a lávkami, po níž dojdete až k nástupu na lodičky. Po projížďce Edmundovou soutěskou můžete vystoupit tzv. Dlouhým schodištěm, nebo pokračovat dál k Divoké soutěsce.

V lese jako doma
Medvídek je pohodář, kterého jen tak něco nezaskočí. Váš praktický přístup k věcem usnadní nejednu výpravu, jíž často předchází cestovní horečka a chaos. Na výletě jste často tím, kdo drží krok a s kompasem v ruce udává směr. A proto je pro vás ideálním tipem pobyt v přírodě, konkrétně na stromě. Sbalte svou tlupu a vyrazte do tree house, kde prožijete neobyčejné chvíle v souladu s přírodou. Přes den vás obklopí uklidňující atmosféra lesa a po večerním táboráku se odeberete ke spánku do koruny stromu. Umíte si představit lepší formu relaxace?

Kultovní medvídek Goldbären, osobitá lahvička Happy Cola, pohodové třešně Happy Cherries, citlivé srdíčko Love Hearts, anebo neposedné žabky Quaxi, to je kombinace pěti oblíbených bonbonů, které se Haribo rozhodlo spojit do balení Favourites Mix.

Každý jsme jiný a každý máme jiné chutě, ze sáčku Haribo Favourites Mixu si ale vybereme všichni. Zapojte se do 15. srpna do hlasovací soutěže na stránce www.haribomix.cz a vyhrajte zásobu pětice oblíbených bonbonů na celý rok.

Zdroj a foto: Haribo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *