Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Zadržte horko ještě před oknem

Také se po dlouhé zimě nemůžete dočkat teplých letních dní? Připravte se na tropická vedra už teď, s tou správnou stínící technikou nedáte dusné atmosféře šanci!

„Exteriérová stínící technika zachytí teplé sluneční paprsky ještě před oknem a nedovolí jim proniknout do místnosti. Představuje tak velmi efektivní řešení, jak doma udržet příjemnou teplotu po celý den,“ vysvětluje David Šejvl, manažer divize stínění značky VEKRA, největšího českého výrobce oken. Pokud tedy nad jejím pořízením uvažujete, právě teď je ideální čas, kdy přistoupit od plánu k akci. Díky včasnému objednání si totiž budete moci užívat domácí pohodu s chladnou hlavou, až udeří vlna letních veder. Z jakých druhů můžete vybírat a jaké jsou jejich přednosti?

Venkovní žaluzie
Nejběžnějším typem exteriérového stínění jsou venkovní žaluzie, které díky nastavitelným lamelám umožňují regulaci světla proudícího do místnosti.

Venkovní rolety
Absolutní zastínění, útlum venkovního hluku a ochrana před horkem i mrazem… To jsou hlavní benefity venkovních rolet. Jejich přidanou hodnotou je navíc to, že v zavřeném stavu jsou překážkou pro případné zloděje a přispívají tak k ochraně majetku.

Screenové clony
Méně známou a navíc ještě designovou variantu ochrany před slunečními paprsky jsou screenové rolety. Screenové rolety jsou ideální zejména pro denní zastínění, protože i když jsou stažené, je výborně vidět ven, ale dovnitř nepropustí přímé slunce ani teplo.

Venkovní stínění zkrátka pomáhá udržet doma příjemné klima, ať už venku vládnou tropy, nebo panují mrazy. Jen si ho ale musíte pořídit včas!

Zdroj a foto: Vekra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *