Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SportZábava

Víkend plný akce: Metropole Zličín hostí největší parkourovou show roku

Sportovní výkony i umění, to je parkour. Užijte si víkend plný akce, v Metropoli Zličín na vás budou v sobotu 4. a neděli 5. září čekat české špičky tohoto streetového oboru, vstup je zdarma.

První zářijový víkend bude v Metropoli Zličín patřit parkouru a nejlepším českým parkouristům. Speciálně pro tuto událost zde vyroste největší mobilní hřiště v České republice, na kterém se představí taková jména, jako je Tary, Paul Sadvár, Lubo Baum, David Kašpárek nebo Honza Kaňourek s týmem Zabil.cz. Překážky rozmístěné na prostoru 12×8 metrů dělají z akce doposud největší parkurovou událost v rámci obchodních center.

Sobotní program začínající ve 13:30 bude patřit čistě parkouru, v neděli, kromě dalších skvělých show, si budou moci tuto disciplínu pod dohledem odborníků vyzkoušet zájemci z řad veřejnosti. Celým víkendovým programem provede Jan Valenta, několikanásobný mistr světa ve freestyle BMX, o hudební doprovod se postará DJ Forest Pine. Přijďte si užít víkend plný adrenalinu i jedinečných triků do Metropole Zličín, vstup je zdarma.

Zdroj a foto: www.metropole.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *