Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Dobrá imunita je základní podmínka zdraví!

Události posledního roku a půl ukazují, jak zásadní je pro život stav lidské imunity. Naše vnitřní armáda, která nás umí ochránit před spoustou nástrah, včetně té s číslem 19, ale potřebuje ke svému fungování a rozvoji ty správné podmínky. Držte imunitu v dobré kondici, a pak v ní budete i vy.

Většina imunitního systému se nachází v trávicím ústrojí. A tak právě prostředí a mikroflóra střev zásadně ovlivňuje, jak na tom obranyschopnost je. Všechny ty „hodné“ bakterie se totiž musí taky něčím živit. A tou ideálně vyváženou potravou je i například ImmuBlend od americké společnosti Forever. Je navržen tak, aby komplexně podporoval celý imunitní systém, od první linie, až po tu poslední. Obsahuje lety prověřené poklady z přírody (o některých jste možná ještě ani neslyšeli), které vyživují a synergicky podporují všechny imunitní funkce. No podívejme se na některé z nich trochu blíže:

  • Fruktooligosacharidy podporují zdravou úroveň probiotických bakterií v trávicím systému
  • Laktoferin startuje tvorbu imunitních buněk a pomáhá zachovávat optimální úroveň prospěšných bakterií ve střevech.
  • Houby maitake a shiitake podporují tvorbu imunitních buněk a kardiovaskulární systém, který je zodpovědný za distribuci živin i obrany
  • Vitamín D posiluje pohybový aparát i imunitní buňky a pomáhá vstřebávat minerály
  • Vitamin C je velký pomocník našeho imunitního systému. Bez céčka to jednoduše nejde
  • Zinek velmi efektivně bojuje proti volným radikálům a podporuje tvorbu imunitních buněk

Dana Hodanová, osobní terapeutka, která produkty Forever zná a léta s nimi pracuje doporučuje: „Svoji imunitu si hýčkejte! Pravidelným užíváním Forever ImmuBlend dostane vaše tělo vše, co potřebuje, aby dobře fungovalo.“ Díky svému exkluzivnímu složení zasahuje ImmuBlend všechny aspekty imunitního systému, obsahuje základní živiny a přírodní rostlinné látky nejvyšší kvality. Skvěle funguje i jako první pomoc při průjmu a velmi zásadně pomáhá budovat obranyschopnost u malých dětí. Forever ImmuBlend – balení 60 tablet stojí 520Kč.

Více na https://studiodanah.flp.com, kde najdete spoustu dalších produktů a pokud se zaregistrujete, hned získáte 5 % slevu na všechno.

Zdroj a foto: Studio Danah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *