Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

MAXI outletové výprodeje letos zvou i na módní přehlídky

S pomalu končícími letními prázdninami přicházejí do Outlet Arena Moravia již tradičně letní finální outletové výprodeje. Letos doplněné o zajímavý program v podobě módních přehlídek. Outlet Arena Moravia (OAM) připravuje pro návštěvníky tuto akci od pátku 20. srpna až do neděle 22. srpna. Jedná se již o třetí ročník MAXI Outlet Výprodejů s největšími slevami na letní kolekce.

Předposlední srpnový víkend se do OAM opět po roce chystá jedna z pro zákazníky nejoblíbenějších akcí celého roku, kterými jsou Letní MAXI Výprodeje. Přinášejí největší slevy na sezónní zboží – dosahující až 80 %.  Do výprodejního klání se zapojila většina zdejších obchodů a nabídnou tak nakupujícím výhodné ceny zboží hlavně u sezónního oblečení, obuvi nebo oblečení pro sport. Návštěvníci si mohou velmi výhodně pořídit zboží u značek jako Adidas, Fade (se značkami Guess a Calvin Klein), Mustang, Alpine Pro, Ecco, Home And Cook, Pepe Jeans, Rip Curl a dalších.

Letošní letní nákupní výprodejové dny doplní v sobotu 21. srpna i chillout zóna se zábavním programem, jehož hlavním bodem jsou módní přehlídky po celý den, díky kterým nebude o zajímavou módní inspiraci nouze. Návštěvníci OAM se mohou během nich inspirovat kousky z obchůdků Adidas, Desigual, Gant, Guess a Calvin Klein, Max Tara, Puma nebo Levi´s. O osvěžení se postarají welcome drinky a o patřičnou atmosféru hudební show s DJ.

 „Právě tento víkend vrcholí v OAM letní outletová sezóna. Připravili jsme našimi nakupujícími žádanou akci Letní MAXI Outlet Výprodeje. V pořadí již třetí ročník této úspěšné akce poukazuje na trend, který je ve světě čím dál víc na vzestupu: Na oblibu slow fashion neboli pomalé módy. Ten lze chápat v tom ohledu, že zákazníci vítají a vybírají si spíš nadčasové trendy kousky. Těch najdou v nabídce outletu dostatek a navíc za rozumnou cenu. Během akce navíc se slevou až 80 %,“ říká Hana Zielinová, marketing a tenant manažerka OAM a dodává: „Letošní novinkou programu je řetěz módních přehlídek od 11 do 20 hodin. Zákazníci se tak skutečně mají na co těšit.“

Jako je již zvykem, zapojené obchody budou přehledně označeny. Outlet má otevřeno během této víkendové výprodejové akce jako v běžný provozní den, tj. od 10 do 20 hodin.

Foto: ardchiv OAM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *