Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Televize Prima zařadí do programu premiérový zábavný pořad Inkognito

Na světě existuje více než padesát tisíc profesí! A diváci televize Prima teď budou mít šanci poznat některé z nich zblízka. V premiérovém zábavném pořadu Inkognito, jehož princip je prověřen desítkami let a miliony diváků po celém světě, budou známé osobnosti hádat nejrůznější povolání ze všech koutů České republiky. O skvělou zábavu se postarají hádající Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný, Jakub Prachař a moderátor Libor Bouček. Inkognito startuje na Primě ve čtvrtek 2. září ve 21.35, po seriálu Slunečná.

V každé epizodě premiérového pořadu Inkognito přijdou do studia zástupci třech různých profesí, kterých se bude čtveřice panelistů ptát na nejrůznější otázky s možnou odpovědí ano nebo ne. Cílem je zjistit dané povolání. V případě, že padne dvanáctkrát odpověď ne, hádající prohrávají a profese je odhalena moderátorem pořadu. Diváci se můžou sami rozhodnout, zda budou hádat, nebo si profesi přečtou v liště na televizní obrazovce, která se objeví vždy na krátkou chvíli po upozornění moderátorem. Nedílnou součástí každé epizody bude také návštěva VIP hosta. V tomto případě si panelisté nasadí na oči masky a hádají stejným principem jako povolání.

„Inkognito je čistokrevná zábava. Princip pořadu je velmi jednoduchý a ve světě se vysílá už od padesátých let. Je to ideální program na večer, když člověk přijde z práce a už chce mít jen pohodu. Diváci se pobaví, poznají tradiční i netradiční povolání a máme připravených i několik překvapení v podobě hudebních vystoupení,“ říká programový ředitel skupiny Prima Roman Mrázek.

Čtveřici stálých panelistů, kteří potrápí své mozkové závity při hádání, tvoří multitalent Ondřej Gregor Brzobohatý, herečka a režisérka Petra Nesvačilová, moderátor Miloš Pokorný a herec Jakub Prachař. „Chtěl jsem tímto pořadem také rozšířit poetiku oblíbeného Máme rádi Česko. A protože s Kubou Prachařem se mi pracuje skvostně a myslím, že ho diváci mají rádi, byl pro mě do panelu hádajících jasná volba. Ondra je můj generační souputník, talentovaný, chytrý a soutěživý. Ženský element v podobě Petry je ideální, protože coby režisérka a dokumentaristka má lidi navnímané a její pohled na profese je vždycky lehce alternativní. A nejzkušenější Miloš nás pěkně srovná do latě,“ vysvětluje výběr hádajících moderátor a kreativní producent pořadu Libor Bouček.

„Libor nemá špatné nápady, a když jsem slyšel, že v pořadu budou i Jakub, Miloš a Petra, tak jsem nad nabídkou vůbec neváhal. Chemie mezi námi fungovala, už když jsme se sešli úplně poprvé a nad pořadem jsme debatovali. Hned jsme se vzájemně doplňovali, dělali si legraci. Myslím, že to funguje moc hezky, a věřím, že se diváci budou bavit s námi,“ říká Ondřej Gregor Brzobohatý.

„Z natáčení jsem nadšená. Kluci jsou nejzábavnější lidi, které znám. Hezky se o mě starají, ale zároveň musím říct, že si ze mne velice rádi dělají legraci, hlavně když natáčíme. Ale zvykla jsem si a tato role mě dost baví. Využíváme všechny možné varianty a způsoby humoru,“ říká Petra Nesvačilová.

„Parta, která se tady sešla, se nikdy neměla sejít… Dělám si legraci. Je to prvotřídní parta panelistů s dobrým moderátorem. Hádání nám jde jak kdy. Kdo má v tu chvíli dobrou kondici, tak to hrne – a zbytek dohrává. Často se upínáme na věci, které nejsou podstatné, a unikají nám ty, kterých bychom se měli držet víc. Občas se povede, že si člověk na první dobrou řekne, že je to krupiér – a vyjde to. Nebo jsme taky úplně vedle,“ říká Miloš Pokorný.

„Ondra do toho šlape, já se ho snažím jistit zezadu, Petra podle mě ještě neví, v jakém pořadu se ocitla, a Miloš coby služebně nejstarší se na nás se všemi svými zkušenostmi dívá dost opovržlivě,“ říká s humorem a sarkasmem v hlase Jakub Prachař.

Televize Prima zařadí osm dílů pořadu Inkognito na čtvrteční večery po seriálu Slunečná. První díl odvysílá 2. září ve 21.35.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *