Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityMóda

Taťána Gregor Brzobohatá představila svou kolekci hodinek PRIM ICONIC

Téměř každý má ve svém životě okamžiky, které si chce připomenout způsobem, jenž bude stejně výjimečný jako netradiční. Pro Taťánu Gregor Brzobohatou bylo takovým nezapomenutelným úspěchem vítězství v soutěži Miss World 2006. Způsob, jak si tento přelomový okamžik připomínat doslova každý den, zvolila Taťána vskutku originální.

Oslovila tradičního výrobce náramkových hodinek PRIM, společnost ELTON hodinářská, a společně vytvořili exkluzivní limitovanou edici náramkových hodinek. „Jsem patriotka, takže mne zaujalo, že ELTON vyrábí přímo v Novém Městě nad Metují hodinky už víc než 70 let,“ dodává Taťána, která navíc vyrostla ve východočeském Opočně.

„Inspirací pro vznik hodinek byla moje životní cesta i profesní dráha a samozřejmě výročí 15 let od zvolení Miss World,“ vysvětluje Taťána. Design elegantních společenských hodinek, na kterém se sama podílela, tak nese symboliku, odkazující právě na tento velký úspěch. Luxusní limitovaná edice má pouhých 50 kusů a vyrobena bude ve dvou variantách. Klasickou verzi z nerezové oceli doplňuje desítka hodinek zdobených růžovým zlatem, které nosí na svém zápěstí i Taťána. Poprvé mohli hodinky spatřit hosté filmového festivalu ve Varech, kde byla novinka slavnostně představena.

Zdroj a foto: www.prim.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *