Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Na Šestce se pošesté sjedou veteráni v rámci přehlídky Classic Drive

První zářijový víkend bude Obchodní centrum Šestka opět hostit automobilové veterány. Navazuje tak na úspěšné uplynulé ročníky unikátní výstavy. Setkání s názvem Classic Drive vol. 6 je velkým lákadlem nejen pro účastníky samotné, ale především pro diváky, kteří mohou obdivovat auta s rokem výroby datovaným do 50. až 90. let minulého století. K vidění budou unikátní historické vozy a takzvané „youngtimery“, tedy vozidla, která svým stářím od 15 do 29 let ještě nedosáhla na status veterána, ale už mají sběratelský potenciál.

Setkání fanoušků půvabných karoserií a uchu lahodících motorů proběhne na střeše obchodního centra Šestka. Akce se uskuteční v sobotu 4. září od 12:00 do 18:00. Úžasnou podívanou pro fanoušky veteránů poskytne už pošesté. K vidění by mělo být okolo 200 vozů a připraven je i bohatý doprovodný program včetně prohlídek a ukázek historických aut, odborných konzultací a dalších aktivit. Vstupné je dobrovolné.

Věříme, že akce, které pro návštěvníky připravujeme, osloví i jinou klientelu než k nám běžně jezdí nakupovat.  Proto se snažíme pro zákazníky připravit pestrou paletu obchodů a služeb, ale i volnočasové aktivity, kde si na své přijde celá rodina. Classic drive už si získal oblibu jak mezi účastníky, tak mezi fanoušky a my se snažíme, aby byl každý ročník něčím trošku jiný a pořád jej vylepšujeme,” říká Michaela Němcová, centre manager OC Šestka.

„Návštěvníci se mohou těšit na vozidla vyrobená do roku 1999, hlavně automobily a motorky zejména ze 70. až 90. let, zavítají ale i vozy daleko starší. Přestože nám organizaci letošního ročníku lehce narušila pandemie covidu-19 a s ní spojené restrikce, nelekli jsme se a přesunuli jej na zářijový termín stejně jako v loňském roce. Věříme, že se účastníci i obdivovatelé krásných aut sjedou v hojném počtu,“ říká pořadatel akce Jiří Dohnal a dodává: „Veteránské srazy na střeše OC Šestka už mají svoji tradici díky zapálení a profesionálnímu přístupu ze strany obchodního centra a mají vysokou úroveň. Průměrné stáří přihlášených automobilů je okolo 40 let. Návštěvníci uvidí auta, která jsou nejen krásná a mají vysokou estetickou hodnotou, ale pyšní se i zajímavým investičním potenciálem.“

V uplynulých ročnících dorazilo na výstavu přes 5 000 návštěvníků. Letos se mohou osvěžit ve stylové pop-up kavárně z palet od Fruitisimo, kde si kromě nabídky fresh drinků, vody a kvalitní kávy mohou vybrat z oblíbených zmrzlin a také donutů z  Donuter Donuts.

Zdroj a foto: OC Šestka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *