Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Překvapením pro diváky Paramount MAX kina budou legendární Transformers. Jejich pokračování přinese v průběhu září Paramount Network

Promítání letošního Paramount MAX kina na střeše Centra Černý Most slibuje divákům na čtvrtek 2. září filmové překvapení, kterým bude legendární snímek Transformers! První zfilmovaný souboj Autobotů a Deceptikonů, který příští rok oslaví patnáct let od uvedení do kin, zároveň odstartuje zářijový program kanálu Paramount Network. Na něm se diváci dočkají i tří filmových pokračování snímku, a to každou sobotu večer.

Letošní, již pátý, ročník Paramount MAX kina přináší divákům od poloviny července ty nejlepší evergreeny z dílny studia Paramount Pictures, a to zcela zdarma. Ve čtvrteční večery už tak měli příležitost zhlédnout filmy Pomáda, Top Gun, Tropická bouře, Fotr je lotr nebo Krokodýl Dundee. Každý snímek navíc uvedlo tematické stand-up vystoupení komiků známých z pořadu Comedy Club.

Promítání filmového překvapení zahájí výstup Jiřího Charváta, na který naváže první souboj Autobotů a Deceptikonů ve filmu Transformers. Ten se na filmových plátnech objevil v roce 2007, byl nominován na tři Oscary a díky diváckému úspěchu se dočkal (zatím) dalších čtyř pokračování a jednoho prequelu.

Jsme rádi, že můžeme divákům opět přinést legendární Transformers na velkém plátně. Navíc na promítaný film naváže i náš zářijový program – hned v sobotu na kanálu Paramount Network uvedeme druhý díl ságy Transformers: Pomsta poražených, o týden později pak Transformers 3 a vše završí 18. září Transformers: Zánik,“ říká Viktor Hetyei, brand director pro Paramount Networks Czech. Přestože se vzhledem k loňské epidemické situaci akce nekonala a i letošní ročník doprovázejí přísná bezpečnostní a hygienická opatření, u diváků si Paramount MAX kino opět rychle získalo velkou oblibu. Těší nás, že si diváci po roční pauze našli cestu zpět do našeho letního kina a užívají si v průběhu letošního léta jeho neopakovatelnou atmosféru spolu s námi,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a ředitel agentury Solootions, která Paramount MAX kino pořádá.

MAX kino je již po léta neodmyslitelnou součástí našeho letního kulturního programu, a jsme tak rádi, že jsme v něm letos opět mohli přivítat návštěvníky a nabídnout jim kromě samotného promítání i doprovodný program ve formě stand-upu nebo fotokoutku,“ dodává Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most, které pro letní kino poskytuje venkovní prostory a zázemí.

Na filmové překvapení naváže ještě ve čtvrtek 9. září náhradní promítání snímku Forrest Gump, které bylo kvůli nepříznivému počasí přeloženo z 26. srpna.

Foto: archiv CČM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *