Staří známí i noví kamarádi na Minimaxu

Dětská televizní stanice Minimax má od srpna nový kabátek. Moderní vzhled a rozšířený obsah však malé diváky nepřipraví o jejich oblíbené postavy, naopak se mohou těšit i na další kamarády. Ikonickou obručí v logu, kterou kreativní tým oživil, vstoupí děti do vzrušujícího světa plného zábavy a dobrodružství. Nově program Minimaxu obsáhne více příběhů a seriálů i pro starší děti, které se budou moci z bezpečí domova vydávat za dechberoucími zážitky.

Veselé, naučné i vzdělávací, takové jsou pořady na TV Minimax. Září přinese malým divákům premiérové řady hned několika seriálů.

Odpal, jednorožče!
Představte si, že máte svůj svět, cíle, kterých chcete dosáhnout a zájmy zcela odlišné od těch, jimiž se baví vaši vrstevníci. Ctižádostivá Alice je přesně taková. Typicky holčičí věci jako třpytky a jednorožci jí vůbec nezajímají, jenže pak se jí do života jeden potřeštěný jednorožec vřítí a prohlásí se jejím nejlepším kamarádem. Postupně se postará o to, aby Alice do svého života zařadila i trochu zábavy, a to i za cenu, že je jí občas stále trnem v oku. Tihle dva jsou důkazem, že co se škádlívá, to se rádo mívá.

Sova a její netradiční kamarádi
Tolerance a vzájemná úcta jsou v životě velmi důležité. Každý jsme jiný, což je naprosto v pořádku, jinak by to přece byla nuda, je však potřeba tyto odlišnosti respektovat. Mrzutá a popudlivá sova se tomu všemu musí naučit. Nesnáší hluk, nepořádek a v podstatě nikoho, proto pro ni není nic h  oršího než neurotičtí sousedi, se kterými musí koexistovat. Tolerovat nepříjemnou žábu s touhou vše ovládat, chytrou strašilku přicházející neustále s neužitečnými vynálezy, hloupou a dolézavou ovci, kohouta, slepice a naivního netopýra, to chce opravdu pořádnou dávku trpělivosti a pevné nervy. Sova ale touží především po klidu a tato touha ji přivádí až do směšných situací. Jak spolu tato nesourodá parta nakonec vyjde se dozvíte v nových dílech seriálu Sova a její kamarádi.

Nepřemožitelný Tým DroniX
Moderní technologie hýbou světem, a především pro mladé jsou velkým lákadlem. Nové, neokoukané a inteligentní věcičky svádí k tomu hned je vyzkoušet. A když se na Hawkinsonově technické akademii potká parta zvídavých studentů specializujících se na nanotechnologie, umělou inteligenci a drony, bude o zábavu a dobrodružství postaráno. Právě láska k dronům spojí odvážného pilota Bucka Rockneta, vynikajícího designera Tomase Chessmata a inženýrku Vicky Risk, aby společnými silami zdokonalili a vyrobili prototyp dronu s názvem DroniX. Není to ale tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. DroniXu se chce zmocnit společnost Vulture Corp., která ho plánuje zneužít k nekalým aktivitám. V této firmě pracoval i otec Vicky, krátce před jeho záhadným zmizením. Zda za tím stojí právě Vulture Corp. a jestli se podaří Týmu DroniX dron vyvinout a ochránit ho před krádeží, to se dozvíte v animovaném seriálu „Tým Dronix“.

Poznejte, že je v životě potřeba najít rovnováhu mezi prací a zábavou díky seriálu Odpal, jednorožče!, který od 1. září uvidíte každý den od 19:30 na TV Minimax. Pokud vás lákají moderní technologie a chcete inspirovat i své děti, sledujte seriál Tým DroniX každý den od 19:00 na stejné televizní stanici. Umění tolerance se děti naučí společně se Sovou a jejími kamarády každý den od 15:30 rovněž na TV Minimax. Příjemnou zábavu.

Zdroj a foto: AMC Networks International

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.