Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Objevte kouzlo módních doplňků

Zdá se vám, že nosíte stále pár kousků oblečení dokola a rádi byste svůj outfit oživili? Nemusíte nutně nakupovat nové a nové oblečení. Stačí zvolit vhodný doplněk, díky němuž vykouzlíte oděvu svěží vzhled. Všechno, i nejjednodušší kombinace, bude totiž působit novým dojmem. Ozdoby do vlasů, náušnice, řetízky, pásky, ale i batohy či kabelky. Spolu s odbornicí na módní trendy Márií Padovou za Factcool.cz vyberete vhodný doplněk pro každodenní parádu.

Vlasové doplňky
K dokonalému účesu už nepotřebujete strávit hodiny pod rukama kadeřníka. Již pár let totiž zažívají velký boom vlasové doplňky v podobě různých čelenek, velkých ozdobných spon či retro gumiček.

Prstýnky
Kromě pohledného účesu je základem mít upravenou manikúru. „Kromě trendy zvolené barvy laku na nehty dokážete přitáhnout pozornost na ruce i prstýnky. Dávno se ale nebavíme jen o jednoduchém kroužku na prsteníčku.“ radí Mária Padová za Factcool.cz.

Náušnice
Spoustu různých tvarů, délek a velikostí. U tohoto doplňku je potřeba se více soustředit na několik faktorů. Nejlépe si vyberete podle tvaru tváře či aktuálního účesu. Ženy s oválným obličejem by měly zvolit velké kruhy či širší náušnice. Naopak pokud máte kulatý obličej vyberte si oblé tvary. Opticky jej prodloužíte nejlépe tenkými visacími náušnicemi.

Řetízky
Zajisté vlastníte více než jeden řetízek, nyní se je nemusíte bát zkombinovat. Trendem je tzv. řetízková voda, tedy několik různě dlouhých řetízků najednou. Nádherně doplní výstřih do V a vyniknout s lehce porozepnutou blůzku. V chladnějším období je můžete zvolit také k roláku. Vedle nešlápnete ani když zvolíte výraznější „řetěz“.

Pásky
Také pásky slaví velký comeback. Už neplatí, že se nosí jen pokud vám padají kalhoty. Přepásat jím můžete na co si vzpomenete. Šaty, svetr, či jakýkoliv volný dlouhý svršek. „Chcete mít outfit zaměřený na detail? Opasek je vždy skvělý nápad! Využijte našeho širokého výběru kožených opasků nebo s různým potiskem či dekorační sponou.“ doporučuje Mária Padová, odbornice na módní trendy.

Kabelky a batohy
Trendem pro rok 2021 jsou elegantní kabelky menší až střední velikosti, které lze nosit přes rameno či v ruce nazývající se „hobo bag“. Pokud to není úplně váš šálek čaje, zajisté si vyberete z malých kabelek podobného stylu. Záleží pouze na vkusu, zda zvolíte nude barvu či tlumenější odstín oblíbené barvy. Působivou garderobu také skvěle doplní kabelky s přírodními prvky. Před lety se zdálo nemožné, aby byl batoh na stejné úrovni jako kabelka. Nyní je ale vše jinak. Na výběr je z velkého množství různých druhů batohů, a tak není problém vybrat vhodný ke každé události.

Nakonec TIP (nejen) PRO MUŽE
Barevné ponožky
Vezměme to od podlahy a dodejte šmrnc outfitu odspodu. Tenisky, kotníkové boty či boty společenské? Ke všem se zaručeně hodí barevné ponožky! Nebojte se sáhnout pro různé barvy či vzory.

Všechny trendy doplňky a mnohem více seženete na www.factcool.cz!

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *