Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Oblíbená reality show Svatba na první pohled se vrací! Už v sobotu startuje druhá řada na Voyo.

Tahle reality show láme rekordy ve sledovanosti ve všech zemích, kde je uvedena na obrazovky. Nejinak tomu bylo u první řady u nás. Z pořadu TV Nova Svatba na první pohled se stal fenomén, o kterém se hodně mluvilo i psalo. Nyní se vrací s premiérovými díly další řady, které přinesou hned několik novinek.

Kdo nedoufá v pohádku se šťastným koncem ve chvíli, kdy u oltáře říká ano své vyvolené/vyvolenému a slibuje, že spolu budou v dobrém i zlém až navěky? Podobně jsou na tom také účastnící reality show Svatba na první pohled, ovšem s tím rozdílem, že právě u oltáře se jednotlivé páry vidí poprvé v životě. Je to risk a skok do neznáma, který může přinést lásku na celý život. Všem párům je vlastně i tak trochu předurčena, protože toho pravého jim našla věda.

Také ve druhé řadě spojí budoucí partnery tým expertů s pomocí speciálních vědeckých metod včetně testů DNA, atraktivity či čichových testů. Odvážlivci, kterým se nedařilo najít si partnera konvenční cestou a kteří se rozhodli vložit svůj osud do rukou vědy, tak opět dostanou šanci najít toho pravého díky složitým výpočtům. Vybrané páry se opět poprvé uvidí až v den své svatby. Také tentokrát páry vstoupí do symbolického manželství a hned po obřadu spolu odjedou na svatební cestu, kde se začnou navzájem poznávat. Po návratu spolu stráví měsíc ve společné domácnosti a povedou klasický manželský život. Poté předstoupí před experty a rozhodnou se, zda budou pokračovat ve společné cestě životem, nebo se rozejdou.

Do castingu tohoto adrenalinového sociálního experimentu se tentokrát přihlásilo přes dva tisíce respondentů, takže šance na to, že zájemci potkají toho pravého, je mnohem větší než v případě předchozí řady. Z většího počtu zájemců vytěží i diváci. Mohou se totiž těšit na více párů, z nichž jeden bude o generaci starší než ostatní. Pomohou mu životní zkušenosti, nebo to pro něj bude naopak mnohem náročnější?

Novinkou je také posílení počtu expertů. Kromě RNDr. Jaroslavy Babkové, PhD., expertky na DNA, jež s týmem Svatby na první pohled spolupracovala již v minulé řadě, se do projektu zapojili i psychoterapeutka a koučka PhDr. Šárka Vávrová, odborník na nonverbální komunikaci Ondřej Staněk a vztahový kouč Petr Jan Křen.

Jak si páry povedou tentokrát? Co je základním předpokladem, aby jim to vyšlo? „Aby byl svazek úspěšný, je třeba na něm pracovat. To, že my spojíme podle nejlepší víry dva lidi, neznamená, že jejich vztah je hotový a už je nečeká žádný úkol. Právě naopak. Tehdy všechno začne. Účastníci to mají ve svých rukách. Toto bohužel mnozí nechápou. Myslí si, že to má fungovat samo o sobě, protože jsme je spojili. Ne. Oni sami si musí vytvořit vztah, ke kterému jsme jim dali základ,“ má jasno RNDr. Jaroslava Babková. PhD., expertka na DNA. Vzájemné poznávání mají účastníci projektu ztížené přítomností televizních kamer, jež s nimi jsou po celou dobu. Jak to nové páry zvládnou?

Sociální experiment Svatba na první pohled odstartuje na TV Nova v sobotu 11. září, kdy diváci poznají první pár. Ti, kteří se nemohou dočkat, se s ním mohou seznámit už o týden dříve na Voyo, tedy 4. září.

Foto: Nova

2 komentáře: „Oblíbená reality show Svatba na první pohled se vrací! Už v sobotu startuje druhá řada na Voyo.

  • Dobrý den, expertku Šárku Vávrovou, znám osobně.

  • Dobrý den moc ráda bych se zúčastnila..Svatba na první pohled ..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *