Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Konečně uslyšíte pravou Eriku Stárkovou

V krimiseriálu Dvojka na zabití se bude vše motat kolem hlavní dvojice Rykl–Světlá (Jakub Prachař a Sara Sandeva), ale kde by tahle dvojka byla, nebýt na policejní stanici asistentky Soni v podání Eriky Stárkové.

Bez ní by byl život policistů ztracený! Soňa v podání Eriky Stárkové bude policejní stanici nového krimiseriálu držet v řádném chodu. „Soňa je jediná žena mezi mužskými na policejní služebně. Pak se tam ale objeví mladičká Karolína, a tak nastává čas, aby Soňa celé to oddělení podržela a uklidnila. Je to taková jejich asistentka a sekretářka v jednom,“ prozrazuje Erika Stárková, která bude ve Dvojce na zabití konečně, na rozdíl od jiného seriálu, promlouvat svým hlasem. „Sice na policii pracuji, ale uniformu nemám. Celou dobu tak budu v civilu.“

Herečka strávila na place šest dní a pochopitelně nejvíc po boku Jakuba Prachaře nebo Miroslava Vladyky. „Byla to moc krásná práce, kluci jsou vtipní,“ pochvaluje si kolegy Stárková a je rovněž moc ráda, že nemusela točit se zbraní v ruce. Ty pro ni nejsou zajímavé. „Nejvíc mi uvízla v paměti scéna, kdy jsme točili oslavu a na stole stál velký tác takových těch klasických bufetových chlebíčků. To mě bavilo. Po natočení scény pak přišel na řadu boj o úlovek,“ prozrazuje se úsměvem Stárková.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *