Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Česko Slovensko má talent ukáže druhou várku talentů

V pátek vás čeká další dávka emocí a neuvěřitelných talentů. Bavit vás bude nejen porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová, ale také moderátorská dvojice Jasmina Alagič Vrbovská a David Gránský. Nechte se překvapit, jaké úžasné i bizarní výkony přinese další porce Talentu. Prozrazujeme, že dnes poznáme prvního finalistu.

Česko Slovensko má talent v pátek 10. září ve 20.15 na Primě
Hned v úvodu vám dokážeme, že odvaha je stejně důležitá jako talent. Zpívat se samozřejmě bude a objeví se i hodně mladé talenty. Někteří účinkující se nebojí ani těžších žánrů. Oslní vás vzdušná akrobacie a Jakub opráší svoji polštinu. Nebude chybět ani tanec. Někdo se jedenáct let odhodlával, než se přihlásil do Talentu – s čím to asi bude? Předložíme důkaz, že hudba je lék. Co dojme Dianu? Dáme si písničkáře s kytarou. Čeká nás další premiéra – píseň v korejštině totiž ještě nikdo v ČSMT nezpíval. Nečekaný talent přiveze pán až z Chicaga v USA, patří mezi čtyři lidi na světě, kteří ho mají. Bude se bubnovat a budou se i dodržovat tradice. A přijde celá další řádka talentů. Ale co Zlatý bzučák, kdy konečně padne ten první – a kdo z poroty díky němu pošle někoho rovnou do finále?

Foto: archiv FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *