Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování

Emirates spouští speciální nabídku: navštivte Dubaj a Expo 2020

Emirates, prémiový partner a oficiální aerolinka světové výstavy Expo 2020 Dubai, spouští novou nabídku v rámci své globální kampaně propagující Dubaj jako atraktivní destinaci pro cestovatele všech věkových skupin a zájmů.

Nabídka Early Bird Expo 2020 Dubai, která běží od tohoto týdne napříč všemi trhy, umožní zákazníkům ušetřit až 20 % na letenkách do Dubaje při včasné rezervaci.

Dubaj má co nabídnout všem cestovatelům a tuto zimu, kdy naše město hostí světovou výstavu Expo 2020, bude atrakcí o to více, v některých případech půjde o zážitek, který můžete zakusit jen jednou za život,” řekl Adnan Kazim, obchodní ředitel společnosti Emirates.

„Dubaj je domovem Emirates, a proto se společnost rozhodla představit řadu iniciativ, které přilákají ještě více cestovatelů do tohoto města. Minulý měsíc jsme oznámili, že zákazníci ke každé letence vztahující se na období Expa obdrží bezplatnou vstupenku na samotnou výstavu. Rovněž jsme představili inovativní nabídku „míle za minutu“ pro členy našeho programu Skywards. Dnes spouštíme slevu za včasné rezervace letů do Dubaje napříč všemi našimi trhy. V nadcházejících týdnech plánujeme představit nabídku pro rodiny, speciální edici našeho oblíbeného My Emirates Pass, rovněž speciální nabídku k 50. výročí SAE a další,“ dodal Adnan Kazim.   

Ať se chystáte navštívit Dubaj sami nebo jako rodina, anebo cestujete za rodinou či přáteli, právě letošní zima je nejideálnější doba na návštěvu tohoto města. Současné speciální nabídky Emirates zahrnují:

  • Sleva za včasné rezervace: Tato speciální nabídka se vztahuje na všechny zpáteční lety do Dubaje uskutečněné mezi 26. zářím 2021 a 31. březnem 2022. Nabídka platí pro rezervace od 9. do 30. září 2021 prostřednictvím webových stránek emirates.com, call centra Emirates nebo partnerských cestovních kanceláří. Nabídka se vztahuje na základní tarify Emirates Business a Economy, Saver, Flex, Flex+. *
  • Vstupenka Emirates Expo Day zdarma: Všichni zákazníci Emirates, kteří navštíví Dubaj nebo budou přes Dubaj cestovat v době konání Expo 2020 a zdrží se alespoň šest hodin, mohou získat denní vstupenku na tuto výstavu, a to zcela zdarma, vztahuje se na všechny letenky zarezervované prostřednictvím letecké společnosti. Více informací o této nabídce naleznete zde.
  • Získejte míle navíc: Zákazníci Emirates mají také možnost získat 1 míli Skywards za každou minutu strávenou v Dubaji, a to v období od 1. října 2021 do 31. března 2022. Stávající i noví členové věrnostního programu Emirates Skywards, kteří se do programu zaregistrují do 31. března 2022, mohou tuto nabídku využít na stránkách com a získat tak až 5 tisíc mil navíc. Nabídka se vztahuje na všechny letenky Emirates zakoupené od 1. srpna 2021 do 31. března 2022, tedy pro lety uskutečněné během Expo 2020. Do této nabídky jsou zahrnuty také lety společnosti flydubai operující pod číslem letu Emirates (EK).

S postupným otevíráním mezinárodních hranic a rozvolňováním cestovních omezení se podařilo Emirates obnovit osobní přepravu do více než 120 destinací a v současné době provozuje sedm letů týdně z Prahy do Dubaje.

Prozkoumejte Dubaj
Od července 2020 obnovila Dubaj za přísných bezpečnostních opatření turistický ruch a zůstává jednou z nejoblíbenějších světových prázdninových destinací na světě. Město je otevřeno pro mezinárodní obchodní i volnočasové návštěvníky. Nabízí od sluncem zalitých pláží či „světových nej“ po pohostinnost nejvyšší třídy a nepřeberné množství volnočasových i adrenalinových aktivit. Město bylo jedním z prvních na světě, které obdrželo certifikát WTTC, první globálně platný bezpečnostní a hygienický certifikát, udělovaný Světovou radou pro cestování a turismus. Certifikát dokládá komplexnost a účinnost opatření, která Dubaj přijala k zajištění zdraví a bezpečnosti svých návštěvníků.

Expo 2020 v Dubaji
Expo 2020 je první světovou výstavou, která se bude konat v regionu Blízkého východu, Afriky a jižní Asie (MEASA), a to v termínu od října 2021 do března 2022. Ústřední myšlenka „Propojujeme mysli, vytváříme budoucnost“ si klade za cíl inspirovat návštěvníky tím, že představí nejlepší příklady spolupráce a inovace z celého světa.

Šestiměsíční velkolepý program bude nabitý akcemi pro všechny věkové kategorie a zájmy. Vedle tematických týdnů se mohou návštěvníci těšit na stálé výstavy, workshopy, představení a živá vystoupení. Na své si přijdou milovníci umění, gurmáni i technologičtí nadšenci. Architektura na Expo 2020 bude samostatným tématem, návštěvníci budou neustále obklopeni inspirativním designem z více než 190 zemí, navštívit mohou i svůj domovský pavilon. Na výstavě budou také tematické pavilony, které vás nechají nahlédnout do budoucnosti, a kde se seznámíte s inovacemi a technologiemi, které změní svět.

Bezpečné cestování: Společnost Emirates zavedla řadu opatření na zemi i na palubách svých letadel, aby cestujícím poskytla nejvyšší hygienická a bezpečností standardy. Letecká společnost rovněž uvedla do provozu tzv. bezkontaktní cestu s využitím biometrických technologií a bezdotykového odbavení, které v kombinaci s využitím mezinárodních cestovních pasů IATA Travel Pass usnadňují a zpříjemňují zákazníkům cestování letadlem.

Jistota během cest: Emirates je lídrem v odvětví v zavádění inovativních produktů a služeb, které odrážejí potřeby cestujících v tomto dynamickém období. Společnost neustále posouvá služby pro své zákazníky na vyšší úroveň, nabídla jim ještě delší platnost letenek a štědřejší podmínky v rámci flexibilního rezervačního systému, prodloužila do dalšího oznámení platnost cestovního multirisk pojištění a svým věrným zákazníkům umožnila rovněž prodloužit platnost jejich mil Skywards a členských úrovní.

Cestujícím letecká společnost doporučuje zkontrolovat si před cestou nejnovější vládní opatření týkající se cestovních požadavků cílové destinace. Informace o vstupních požadavcích pro mezinárodní návštěvníky Dubaje naleznete zde.

Sleva za včasné rezervace
* na nabídku se vztahují daná pravidla a podmínky
Prodej končí ve 23:59 30. září 2021. Nabídka se vztahuje na cesty od 26. září 2021 do 31. března 2022. Nevztahuje se na tarif Economy Special a stopover. Nevztahuje se na zlevněné letenky a na zlevněné skupinové letenky. Tarify a lety dle dostupnosti.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *