Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Miss České republiky: Počet finalistek se sníží na TOP8. Které dívky mají být vyřazeny?

Poslední událost, kde jste mohli vidět finalistky v počtu dvanácti dívek. Které čtyři dívky podle vás nemají na postup do TOP8? A které naopak chcete vidět s korunkou?

Dne 9. září 2021 se konala další z akcí Miss České republiky už tradičně v krásných prostorách Yalta Craft Bistro. Nešlo o pouhou módní přehlídku, ale o událost, na které mohli diváci naposledy vidět celou TOP12 pohromadě v celé své kráse. Organizátoři po vzoru minulého ročníku i z inspirace dřívějších ročníků pořádaných Milošem Zapletalem, se rozhodli vyhlášení vítězek udělat v přítomnosti tzv. superfinalistek, tedy dívek, které se probojují do TOP8.

Vše začalo módní přehlídkou ve večerních šatech, zapůjčených pro tuto příležitost ze salónu svatebních a společenských šatů La Pearl a ve druhém vstupu se dívky ukázaly divákům v krásných pestrobarevných plavkách značky RN SWIM. Aby se diváci bavili ještě lépe, připravily si naše moderátorky Iveta Maurerová s Nikolou Kokyovou pro finalistky záludné otázky a dokonce zábavnou challenge se slovenskými slovíčky. Celý program bylo možné sledovat prostřednictvím přímých přenosů na Facebooku Miss ČR či Frekvence 1. Součástí programu bylo i další předávání certifikátů jako poděkování dárcům a dobrovolníkům v zapojení se do projektu Počítače dětem.

Jak se bude vyřazovat? Finalistky se od své účasti v semifinálovém kole osobnostě posouvají. Cílem organizátora soutěže je zajistit dívkám dostatečný počet workshopů a kurzů tak, aby se naučily novým dovednostem. Ty jim mají pomoci jak v kariérním, modelingovém, tak osobním životě. V předchozích dnech absolvovaly kurz správné výživy a správného cvičení s fitness trenérem Lukášem Kverkou, kurz prezentačních dovedností Minutový řečník s Petrem Krejčím v pražském hotelu Jalta, kurz líčení s profesionální make-up artistkou Anitou Hůrkovou, kurz péče o vlasy s Karolínou Brunnerovou z Dlouhovláska.cz a kurz projevování se před kamerou s reportérkou Simonou Šimkovou. V následujících dnech se pro finalistky připravuje též kurz etikety, osobního marketingu, anglického jazyku či catwalku. V jednotlivých disciplínách dívky za svoji snahu, aktivitu a progres získávají bodové hodnocení, které následně organizátor předloží porotcům. Ti na počet bodů u jednotlivých finalistek mohou přihlédnout. Nejčastěji tomu tak bývá především v případě nerozhodnosti.

Finalistkami Miss České republiky 2021 jsou:
1 – Adéla Lyachová, Praha
2 – Helena Čermáková, Otrokovice
3 – Sarah Horáková, Velké Pavlovice
4 – Valerie Váňová, Lom
5 – Martina Hudečková, Brno
6 – Niki Tichotová, Praha
7 – Tereza Žáková, Prostějov
8 – Nikol Fiedlerová, Kopřivnice
9 – Veronika Sandholzová, Chleby
10 – Erika Teichertová, Dolní Lhota
11 – Pavlína Boudová, Praha
12 – Barbora Kučerová, Plzeň

Foto: Ondřej Čapka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *