Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

KosmetikaZdraví

Revoluční česká kosmetika Molecool – komplexní nutrikosmetický systém péče ve znamení synergie do poslední molekuly

Molecool je nová česká kosmetická značka, která jako první v ČR nabízí funkční nutrikosmetický systém péče postavený na synergii vnějšího ošetření pleti a cílené vnitřní výživy. Molecool využívá nejnovější patentované technologie a pracuje pouze s klinicky ověřenými zdroji aktivních látek, které intenzivně omlazují, hydratují a vyživují pleť a současně podporují celkovou vitalitu organismu.

Základní princip značky Molecool spočívá v tom, že ani ten nejlepší krém nepronikne do pokožky tak hluboko, aby ji dokonale vyživil, a samotné výživové doplňky stravy zase neumí rozzářit pleť tak jako kvalitní funkční krém. Krásná zdravá pokožka je výsledkem systematické a pravidelné péče na více úrovních.

„K péči o tělo jsem měla vždy blízko a postupem času u mě přirozeně nastal posun k jejímu komplexnímu vnímání. Rozhodla jsem se proto vytvořit sama pro sebe a pro ženy s podobným nastavením značku, které můžeme skutečně věřit. Molecool nabízí funkční a efektivní péči v exkluzivní kvalitě a řeší kromě krásy také naši vitalitu, energii a zdraví. Kouzlo tkví podle mě právě v synergii vnější i vnitřní péče a zdravého životního stylu. Začíná to jídlem, pokračuje jakoukoliv sportovní aktivitou a péčí na úrovni mentální i duševní, končí péčí kosmetickou a nutrikosmetickou. Když jsou aspoň 3 z těchto věcí v rovnováze, dá se říct, že jsme na cestě ke kráse, kterou na nás pozná každý i bez make-upu,“ představuje poslání značky Molecool její zakladatelka a majitelka, Beata Baníková, která má za sebou i další úspěný projekt, restauraci Soho, kterou založila před 16 lety.

Ikonickým produktem značky je Molecool Iconic Beauty Pack, unikátní beauty balíček na 60denní systematickou pečující kúru, který obsahuje vysoce koncentrovaný omlazující krém a kapsle s nutrikosmetickou výživou k vnitřnímu užívání. Ingredience obsažené v produktech Molecool jsou výsledkem dlouhodobého vědeckého výzkumu a z hlediska intenzity účinnosti se podle mnoha klinických studií dostávají na hranici možného. Díky ideální součinnosti patentovaných látek přispívají oba produkty k mladistvému efektu pleti a kůže.

Mezi hlavní složky obou produktů patří patentovaná proslulá kyselina hyaluronová, která nemá co se týče hydratačních účinků konkurenci. V Molecool krému i kapslích je ovšem obsažena ve formě s nejnižší molekulovou hmotností, díky níž se dokáže perfektně vstřebat a má delší hydratační efekt. Dalším pokladem jsou patentované fytoceramidy z rýže, které mají podle mnoha studií jedinečné hydratační vlastnosti a dokáží obnovovat všechny vrstvy pokožky, čímž zabraňují předčasné tvorbě vrásek. Tyto dvě stálice pak doplňují další cenné účinné látky, minerály a výživu.

Molecool Iconic Beauty Cream obsahuje 12 nejúčinnějších a klinicky ověřených patentovaných látek, které navrací pleti prozářený mladistvý vzhled a poskytují ji intenzivní výživu a hydrataci. Molecool Iconic Beauty Cream posiluje a regeneruje pleť, podporuje přirozenou schopnost kožních buněk vázat v sobě vlhkost a aktivovat produkci kolagenu. Kromě kyseliny hyaluronové a rýžových ceramidů krém obsahuje také skvalan, 2 druhy lipopeptidů, kmenové buňky malin, stoechiol známý jako přírodní botox a další mimořádně účinné ingredience.

Kapsle Molecool Iconic Beauty Caps s patentovanou kyselinou hyaluronovou, rýžovými fytoceramidy, biotinem, selenem, zinkem a L-cysteinem zlepšují nejen kvalitu kůže, nehtů a vlasů, ale snižují i riziko osteoporózy.

Cena Molecool Iconic Beauty Pack: 1990,- Kč

Zdroj a foto: www.mymolecool.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *