Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CestováníSport

Sportovní zážitky se Skywards Exclusives naživo

Věrnostní program Emirates Skywards společností Emirates a flydubai představuje novou nabídku Skywards Exclusives, která zahrnuje jedinečné sportovní zážitky z rozsáhlého sponzorského portfolia Emirates. Členové věrnostního programu tak mají nové možnosti využít Skywards míle tentokrát na zemi, konkrétně na světově proslulé sportovní akce od kriketu, přes automobilové závody, až po fotbal. Navštivte exclusives.skywards.com, staňte se členy a zažijte Světový pohár ICC Twenty20, závodní dráhu Formule 1 nebo napínavý fotbalový zápas naživo.

Užijte si Světový pohár ICC Twenty20
Přijďte si zafandit na jednu z nejočekávanějších sportovních událostí tohoto roku – Světový pohár ICC Twenty20. S programem Skywards Exclusives si členové mohou pomocí našetřených mílí koupit vstupenky na tento napínavý turnaj, který se odehraje v SAE a Ománu ve dnech 17. října – 14. listopadu 2021. Od 3 tisíc mil si členové mohou zakoupit vstupenky na první a druhé kolo turnaje. Členové se také mohou připojit k aukci, kde mohou získat základní vstupenky na jakýkoliv klíčový zápas, včetně semifinále, finále, anebo dokonce VIP vstupenky na tuto světovou sportovní událost. Emirates je oficiální sponzor Světového poháru ICC Twenty20. Aerolinka je od roku 2002 také globálním partnerem Mezinárodní kriketové rady (ICC). Více informací zde.

Zažijte vzrušení přímo ve stájích Forlume 1 – Formula One Paddock Club™
Nasajte vzrušující atmosféru závodního dne ve stáji Formule 1 v legendárním Formula One Paddock Club™. Od 150 tisíc mil si členové mohou v aukci zasoutěžit o pár lístků na hlavní závod dne dle jejich volby v Mexiku (7. listopadu), dále Brazílii (14. listopadu) a Saudské Arábii (28. listopadu). Emirates je globálním partnerem Formula 1® od roku 2013. Více informací zde.

Sledujte s napětím zápasy světových fotbalových klubů: Arsenal, AC Milán, Olympique Lyonnais nebo Real Madrid 
Fotbaloví fanoušci se mohou těšit na nezapomenutelnou atmosféru domácích zápasů týmu Arsenal na stadionu Emirates Stadium ve Velké Británii, a to od 18. října do 28. prosince 2021. Členové věrnostního programu Skywards mají možnost zakoupit si základní vstupenky na tyto zápasy, které jsou dostupné od 10 tisíc mil nebo si také mohou zakoupit vstup na VIP tribunu od 60 tisíc mil. Partnerství mezi Emirates a Arsenalem patří mezi největší obchodní počiny a trvá již od roku 2004. Letecká společnost také disponuje jmenovacími právy pro domácí základu Arsenalu, která ponese název Emirates Stadium do roku 2028.

Fanoušci AC Milán mají možnost uplatnit své nalétané míle a získat vstupenku na fotbalová utkání v Miláně. Tato nabídka platí od 17. října do 19. prosince 2021 na utkání na stadionu San Siro. Členové věrnostního programu si mohou zakoupit základní vstupenku na všechny zápasy za 10 tisíc statusových mil. Smlouva o sponzorství byla mezi Emirates a AC Milán podepsána v září 2007 a o rok později bylo toto partnerství povýšeno do úrovně Top Institutional Sponsor.

Členové Skywards Exclusives mohou rovněž fandit oblíbenému francouzskému klubu Olympique Lyon, a to na jakémkoliv zápasu, který se uskuteční od 31. října 2021 do 14. května 2022. Členové si mohou zakoupit základní vstupenku od 6 500 nalétaných mil nebo také VIP vstupenku, která začíná od 51 tisíc mil. Pětiletá sponzorská smlouva mezi Emirates a Olympique Lyon byla podepsána v roce 2020, díky tomu se letecká společnost stala hlavním sponzorem klubu od začátku sezóny 2020/2021.

Od 10. října mají členové Emirates Skywards možnost proměnit své získané míle také za vstupenku na zápas Realu Madrid – jednoho z nejúspěšnějších fotbalových klubů na světě. Emirates je od roku 2011 oficiálním a hlavním sponzorem tohoto fotbalového klubu, který je nedílnou součástí sponzorského portfolia letecké společnosti.

Členové Skywards Exclusives mají možnost vybrat si až ze stovky exkluzivního zboží v rámci sponzorského portfolia Emirates. Od 52 tisíc mílí je možné si zakoupit podepsané fotbalové dresy a míče od legendárních fotbalových hvězd klubů jako je Arsenal, AC Milán, Benfica a Chelsea.*

27 milionů členů po celém světě má možnost využít exkluzivní nabídky Skywards
Věrnostní program nadále využívá rozsáhlé portfolio sponzorství společnosti Emirates, která díky tomu může svým 27 milionům členům po celém světě nabídnout výjimečné zážitky. Členové Emirates Skywards mají tak přístup k exkluzivním a inovativním nabídkám a dalším odměnám.

Emirates byla na počátku tohoto roku jedna z prvních společností s věrnostním programem na světě, která svým členům nabídla možnost prodloužení úrovně svého stávajícího členství do roku 2022. Kromě toho mají jeho členové také možnost získat jednu Skywards míli za každou jednu minutu strávenou v Dubaji, včetně doby v rámci mezipřistání. Tato nabídka platí pro všechny zakoupené letenky Emirates a flydubai od 1. srpna 2021 do 31. března 2022. *

Pro více informací navštivte emirates.com/Skywards.

* na nabídku se vztahují daná pravidla a podmínky

Foto: archiv Emirates

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *