Probuďte svou kreativitu se sadou Voňavý domov

Barevné vůně, inspirace a radost – to vše je ukryto do této nové speciální jedinečné sady pro kreativní tvoření od brněnské společnosti TIERRA VERDE. Rychle a jednoduše s ní objevíte kouzelný svět aromaterapie. Čistá energie rostlin totiž dokáže hotové divy. Srdcem zážitkové krabičky je unikátní brožura Průvodce voňavým domovem. Sestavila ji profesionální aromaterapeutka Michaela Makulová. Třináct originálních receptů na úklid, provonění prádla nebo jednoduché čističe a osvěžovače vzduchu.

Svět vůní je mou vášní, kterou předávám dál. Ukazuji lidem, jak vnímat rostliny skrze jejich vůně a využívat jejich účinků.”, uvádí k novému produktu od TIERRA VERDE aromaterapeutka Michaela Makulová.

Namíchat si vlastní osvěžovače vzduchu, ovonět tekutá mýdla, vyrobit univerzální čistič nebo jen jemně provonět prádlo zvládne s Voňavým domovem každý.  Základem kreativní sady jsou bio esenciální oleje. Tvůrci Voňavého domova vybrali hned 7 zajímavých druhů (Eukalyptus, Pomeranč, Tea Tree, Lavandin, Citron, Máta a Cedr). Úhledný box ale není jen o nich. Vedle elegantní lahvičky s tekutým mýdlem bez vůně z tmavého skla s pumpičkou jsou v sadě i prázdné lahvičky. Jedna s kapátkem na míchání směsí esenciálních olejů a druhá s rozprašovačem na vlastní osvěžovače nebo čističe. Součástí sady je také jeden z nejoblíbenějších produktů TIERRA VERDE – Bika – jedlá soda.

Nejen tyto pomůcky ukazují, jak jednoduché je s esenciálními oleji pracovat – stačí využít to, co najdeme v každé domácnosti. Alkohol, ocet nebo kvalitní rostlinné oleje tvoří dostatečný kompoziční základ, s nímž si přijde na své každý, kdo má chuť tvořit.

Je na vás, co se sadou Voňavý domov vytvoříte. Cena kreativní sady Voňavý domov: 999,- Kč

Zdroj a foto:  https://tierraverde.cz/ekologicka-domacnost/vonavy-domov/vonavy-domov-krabicka  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.