Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Sex a vztahySoutěž🎄 Vánoce

Vibrátor s osobním vzkazem jako dárek? Yes, please!

Ať už vymýšlíte dárek pro kamarádku, přítelkyni nebo pro sebe, tohle bude ono. Vibrátor navržený designérkou Annou Marešovou a oceněný mimo jiné cenou Red Dot Award 2016 je příkladem minimalistického designu. Díky osobnímu vzkazu se stane ojedinělým kouskem, který nikdo jiný nemá.

Ve své kategorii je vibrátor unikátní. V jednoduchém anatomickém tvaru se skrývá propracovaná mechanika se třemi motorky, zalitá do lékařského silikonu. Ten je netoxický a hypoalergenní, navíc přirozeně ohebný. Stejně jako ostatní produkty Whoop·de·doo je i vibrátor 100% lokální, navržen i vyroben v České republice. A může bez obav i do vany!

Cena se vzkazem: 7.600 Kč. Objednat si ho můžete na: www.whoopdedoo.me

Štěstí teď můžete zkusit i v soutěži. Ta probíhá na instagramovém profilu @esterajosefina. Pravidla? Stačí napsat do komentáře co nejkreativnější nápis na vibrátor (max. 25 znaků včetně mezer) a sledovat @whoopdedoocz na Instagramu.

Soutěží se od čtvrtka 14. 10. do půlnoci 21. 10. a nejkreativnější hlášku vyhlásí (na profilu @whoopdedoocz) a následně bude odměněna v pondělí 25. 10.  Pravidla najdete také na www.whoopdedoo.me/soutez. Těšíme se na vaše nápady ♥️

Zdroj a foto: www.whoopdedoo.me

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *