Obdarujte na Vánoce i své zvířecí mazlíčky

Vánoce spolu s koncem roku bývají pro lidi nejoblíbenějšími svátky v roce. Jestliže chcete obdarovat nejen své blízké, ale i chlupaté parťáky, zaměřte se na poctivé psí a kočičí dobroty, které vytvoří kouzelnou atmosféru Vánoc! Vyzkoušejte vánoční dárkové balíčky nebo jedinečnou limitovanou edici bonboniéry od značky Fitmin. Navoďte tak sváteční atmosféru a dopřejte s pochoutkami Fitmin nezapomenutelné Vánoce i svým mazlíčkům.

Vánoční bonboniéra pro psy
Kolekce křupavých pamlsků Fitmin Purity Snax je dokonalým dárkem pro psí labužníky, kteří milují poctivé masové pochoutky. Fitmin dog Purity Snax bonboniéra nabízí psům osm druhů zdravých pamlsků, které jsou ručně vyráběny v podhůří Orlických hor z těch nejlepších surovin. Pochoutky jsou přírodní, bezlepkové a plné pozvolna sušeného čerstvého masa tak, aby se zachovalo maximum živin. V limitovaném dárkovém balení naleznete masové proužky Fitmin dog Purity Snax Stripes, větší křupavé kostičky Fitmin dog Purity Snax Bones nebo dukátky Fitmin dog Purity Snax Nuggets.

Dopřejte svému pejskovi ty nejlepší superprémiové pochoutky v dárkovém vánočním balení. Tyto křupavé pamlsky pro psy udělají vašemu chlupáčovi zaručeně radost. Cena za balení (500 g) je 449 Kč s DPH. Nyní navíc při koupi na www.fitmin.cz zaslání přes Zásilkovnu zdarma.

Vánoční balíčky pro kočky
Nevíte, co pořídit jako dárek vaší mlsné kočičce? Značka Fitmin na letošní Vánoce nenechala nic náhodě a pro kočky připravila 3 různé vánoční balíčky plné toho nejlepšího.

Přes 1500 gramů vážící první balíček obsahuje hovězí a kachní kapsičky, bezobilné holistické granule založené na čerstvém mase, masovou vaničku, hračku a přírodní pamlsky, kterými jistě potěšíte vaše kočky a jejich mlsné jazýčky například u sledování štědrovečerní pohádky, zatímco vy budete uzobávat cukroví.

Další balíček také obsahuje kompletní bezobilné holistické krmivo Fitmin Purity Delicious, výběrovou masovou kapsičku a vaničku, hračku v podobě jutové myšky a dárkový vánoční vak. Ve třetím balíčku kromě bezobilného krmiva a kapsiček najdete ještě sušené masové jerky. S těmito limitovanými boxy svým kočkám dopřejete nejen dokonalý zážitek plný chutí z vytříbených ingrediencí, ale také náramnou zábavu s hračkami, které jsou součástí každého balíčku.

Cena speciálních vánočních balíčků se pohybuje od 168 Kč do 407 Kč s DPH. K dostání na www.fitmin.cz.

Vánoční potěšení pro psy
Co by to bylo za Vánoce, kdyby pod stromečkem nenašel nějaký dárek i váš psí kamarád? I na ně Fitmin Ježíšek letos myslel a též pro ně připravil tři varianty dárkových boxů. V první dárkovém balení naleznou pejsci 1510 g delikates. Kromě masových kapsiček objeví i krůtí konzervu, vaničku Fitmin For Life, výběr čtyř balení jedinečných přírodních pochoutek Fitmin Purity Snax a splétaný míček na hraní.

Druhý balíček potěší všechny čtyřnohé mazlíčky, kteří mají rádi hovězí kapsičky, jehněčí konzervy nebo játrové přírodní pochoutky Fitmin Snax Bones a Nuggets. Hračka je samozřejmostí
i v tomto balíčku. V posledním psím balíčku, který váží 1520 gramů, najde váš mazlíček jehněčí konzervu, masovou kapsičku, sušené masové pochoutky, 900 g hovězího salámu i hračku. Uvedené delikatesy doporučujeme pejskům podávat jako zpestření slavnostní večeře na první svátek vánoční, zatímco vy si budete vychutnávat tradičního houbového kubu.

Vánoční dárkové balíčky lze koupit na www.fitmin.cz od 160 Kč do 459 Kč s DPH.

Pod stromeček především všem páníčkům i mazlíčkům přejeme, aby si užili pohodové svátky plné křupavého mlsání. V dalším roce pak hlavně spoustu zábavy, procházek a zdraví. Značka Fitmin přeje mlsné Vánoce všem mazlíčkům!

Zdroj a foto: www.fitmin.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.