Influencerka Maja Wyh v kampani Timeless sense Gino Rossi

Jedna z nejstylovějších žen světa pózuje před objektivem Lukasze Pukowiece s koženými doplňky z nové kapsulové kolekce.

Černé, béžové, hnědo-černé nebo béžovo-černé – kožené vyšší boty z kapsulové kolekce Timeless Sense od Gino Rossi spojuje stejný střih – mají přiléhavou svrchní část ve stylu ponožky, perfektně vyvážený vysoký podpatek a jsou do špičky. Kapsulová kolekce nabízí kromě bot i kožené aktovky ve tvaru zmenšeného psaníčka v podobných odstínech: černé, karamelově hnědé a kaméliově béžové.

Kolekce Timeless Sense pracuje s trendem moderního minimalismu. Pro potřeby kampaně oblékla stylistka Agnieszka Ścibior it-girl  Maju Wyh (téměř 400k followerů na Instagramu) do něžné pleteniny, panských obleků i outfitu, kombinujícího office módu s ženskou smyslností.

Role modelky se zhostila Maja Wyh, rozená jako Maja Weyhe, která kombinuje práci influencerky s designem, fotografováním a modelingem. Střídavě žije v rodném Německu a Itálii, kde čerpá inspiraci pro svou uměleckou činnost. Maja Wyh je známá svou jednoduchou stylizací, která kombinuje skandinávskou askezi s pařížským je ne sais quoi a německým pragmatismem. Maja ráda nosí volné džíny, pruhované svetry a rozevláté šaty až na zem.

Móda není jedinou Majinou vášní. Její profil na Instagramu je plný odkazů na umění – nedávno jí oslovily malby od Kennyho Gregoira, Miriam Cahn či Ferdinanda Hodlera. Malby doprovázejí impresionistické, rozmazané, syrové fotografie. Maja Wyh se zaměřuje také na přírodu a přenášení její krásy na předměty.

Influencerka založila rovněž svou vlastní značku s názvem Weyhe. Ta je, stejně jako kapsulová kolekce Gino Rossi, ztělesněním jednoduchosti. Součástí její nejnovější kolekce jsou černé rolákové šaty, rozevláté košile se skládanými rukávy a polo-průsvitné široké kalhoty. Celek působí trochu jako brnění středověkého rytíře a trochu jako genderově nevymezená móda budoucnosti. 

Timeless Sense kráčí ruku v ruce s trendem minimalismu, nadčasovosti a smyslnosti. Moderní žena se chce cítit silná a sexy zároveň a kombinace zdánlivě formální aktovky s vyššími botami na podpatku udává nový módní směr.

Zdroj a foto: Gino Rossi Limited Edition Timeless Sense (ccc.eu)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.