Pandora představuje kolekci ke Dni sv. Valentýna 2022

Drobné projevy lásky lze najít v každodenních okamžicích jako malá  gesta s velkým účinkem, která vašemu objektu lásky ukážou, jak moc pro vás  znamená. Takové okamžiky si uchováme v paměti jako vzácnou vzpomínku.  Proto letos oslavte drobné projevy lásky, buďte jimi pro svého partnera,  partnerku, kamaráda či kamarádku nebo projevte trochu lásky sami sobě  dárkem, který je tak unikátní jako vaše pouto.

Valentýnská kolekce Pandora obsahuje nový funkční oddělitelný visací přívěsek Zámek a klíč, který oslavuje pravé pouto lásky a je zhotoven ze stříbra, z unikátní směsi kovů pozlacené 14k zlatem nebo z unikátní směsi kovů pozlacené 14k růžovým zlatem. Zachytí  a uzamkne hluboké city, krásné vzpomínky a okamžiky s vašimi nejbližšími,  abyste je mohli mít stále u sebe a provždy je uchovat v paměti.  

Filippo Ficarelli a Francesco Terzo, kreativní dvojice stojící za designy značky Pandora, ke kolekci pro zamilované uvedli: „Nový oddělitelný visací přívěsek Zámek a klíč zdůrazňuje pouta vztahů a symbolizuje uzamčení vzácných vzpomínek na lásku, které si pak nosíte v tomto přívěsku stále při sobě.“

Kolekce rovněž nabízí tradiční symboly lásky, patří sem motiv volně stylizované  kresby srdce, který je zpracován do náhrdelníku, a pár náušnic v úchvatné  kombinaci stříbra, 14k pozlacení růžovým zlatem a kamenů. Vážně cítíte lásku?  Navrstvěte několik prstenů Přání z kolekce Timeless porůznu na prsty podle  svého vkusu. Hadovitý řetízkový náramek Srdce s americkým zapínáním  z kolekce Pandora Moments je poprvé zhotoven také s 14k pozlacením.  

Pro každý drobný projev lásky, pro každý příběh nabízí Pandora skvělý šperk,  který uchová vzácné okamžiky, aby je bylo možno kdykoli oslavovat.  

Zdroj a foto: Pandora, #PandoraValentines  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.