Buďte kreativní a sdílejte trochu laskavosti s novou edicí Tic Tac

Užít si svěží chuť a zároveň potěšit či pobavit své blízké – přesně to můžete s novou edicí Tic Tac. Na krabičkách Tic Tac Mint a Tic Tac Orange najdete srdečné i motivující vzkazy se sympatickými Tic Tac postavičkami, abyste spolu s dražé mohli darovat i veselejší náladu – naživo i online díky zábavným filtrům a efektům.

Na obale pomerančových a mátových bonbonů Tic Tac naleznete celkem 10 vzkazů, které vám pomohou vyjádřit slova jako „Pořád na tebe myslím“, „Spolu to dáme“ nebo jen druhého utvrdit, že spolu jste „Na stejné vlně“. Navíc každé dražé z limitované edice má na sobě milé slovíčko, a tak můžete poskládat svůj vlastní hřejivý pozdrav pro své blízké. Dokonce i online!

Na stránkách www.tictac.com si od 1. února budete moci jednoduše vytvořit vlastní personalizovaný vzkaz s filtrem a efekty, přesně podle svých představ. Najdete zde spoustu milých slov a Tic Tac postavičky, jejichž vzhled si sami upravíte, aby přinesly co největší zábavu či pohlazení po duši. Popusťte uzdu kreativitě a užijte si zábavné tvoření. Výsledný pozdrav pak jednoduše zašlete nebo nasdílíte tomu správnému adresátovi!

Zdroj a foto: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.