Československá kosmetika POETIKO zve do své oázy klidu v centru Brna

Přímo v srdci Brna, v Masarykově ulici, otevřela svou prodejnu nová československá značka přírodní kosmetiky PO-ETI-KO, tedy POmalá ETIcká KOsmetika. Jak sám název napovídá, cílem značky není jenom přinést nové produkty, ale hlavně inspirovat své spotřebitele k pomalejšímu, a tím i udržitelnějšímu životnímu stylu a péči o sebe i své okolí. V tom všem jim nyní budou pomáhat i nové prodejní prostory.

Prodejna sídlí na frekventované třídě přímo před tramvajovou zastávkou na Masarykově ulici a fungovat by měla nejen jako prodejna kosmetiky, ale také jako oáza klidu a zpomalení v rušném velkoměstě. Výlohu zdobí jemné pastelové barvy a hesla Sustainable, Local, Organic and Wholesome, které odkazují k filozofii S.L.O.W a heslu značky „Dělejme věci co nejlépe, ne co nejrychleji.“  Malý, ale útulný prostor s dřevěnými policemi, přírodními kosmetickými produkty a s téměř aromaterapickou vůní bylinek vybízí k zastavení se, nahlédnutí pod víčka produktů a objevení toho pravého pečujícího rituálu.

Prodejní konzultantky pomocí dialogu se zákazníkem společně odhalí typ pleti, jeho potřeby a díky tomu si spotřebitel odnese domů nejen funkční kosmetiku na míru, ale i pečující rituál pro čím dál tím více potřebné chvíle zpomalení. Sebou si samozřejmě může každý odnést také vzorečky zdarma pro důkladné domácí zkoušení, aby si byl 100 % jist, že koupí tu správnou péči přímo pro něj.

V kouzelných dřevěných regálech prodejny Poetiko lze najít všechny produkty z nabídky značky. Vyzkoušet na vlastní kůži je tak možné produkty péče o pleť i tělo a poetické bestsellery, jako je inovativní odličovací balzám pro suchou pleť a multifunkční ranní maska.

Pro kosmetickou značku je velmi důležité dát zákazníkům možnost setkat se s produkty fyzicky, otestovat je a nasát tu atmosféru značky.  Myslíme, že pro značku přírodní kosmetiky to platí dvojnásob, neboť ještě stále je ve společnosti cítit lehká nedůvěra ve funkčnost přírodního složení. Otevřením prodejny v Brně je chceme vyvést z omylu a dát zákazníkům možnost nejen otestovat naše produkty, ale užít si chvíli zpomalení a pohody, což je i základní filozofii naší značky,“ říká brand managerka POETIKO Kristýna Volfová.

Adresa prodejny: POETIKO, Brno, Masarykova 318/12
Otevírací doba: PO-PÁ: 11:00 – 19:00, SO: 10:00 – 19:00, NE: zavřeno

Produkty POETIKO, které jsou všechny vyrobeny v Česku a na Slovensku, lze zakoupit nejen v brněnské prodejně, ale také na e-shopu www.poetiko.organic a v partnerských prodejnách Biooo.

Zdroj a foto: POETIKO

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.