Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Nelly Řehořová brázdí vody v Anglii. Přítel po ní pojmenoval loď, kterou projektoval!

Zpěvačka Nelly Řehořová se zabydluje na muzikálových prknech. Má za sebou šest muzikálových rolí, a jestli uspěje v konkurzu na vybranou roli v chystaném muzikálu Okno mé lásky, připíše si šťastnou sedmičku.

Nový muzikál v Divadle Broadway je složený z písní skupiny Olympic. Když kapela před šedesáti lety začala hrát, tak dvacetiletá Nelly a možná i její rodiče ještě nebyli na světě. „Ale některé písničky znám. Nejraději mám Hvězdu na vrbě, kterou i zpívám v muzikálu Rebelové. Než jsme šla na konkurz, poslechla jsme si některé písně Olympicu, abych měla trochu přehled. Přiznám se, ani nedám dohromady sestavu muzikantů. Vím, kdo je Petr Janda a vím, že tam hrál táta mého kamaráda a kolegy Milana Peroutky.“

Nelly v muzikálu Rebelové

Nelly Řehořovou podpořil na konkurzu přítel Matyáš, který studuje v Anglii design lodí a momentálně má volno po zkouškách. Svoji milovanou Nelly „propašoval“ i na loď. „Můj obor je hodně komplexní. Na jedné straně jsou nároky na inženýrství a druhé na design. Snažím se to skloubit. Měl být v Čechách první, chci se vrátit a vyrábět lodě tady. Tím, že moje Nelly je to nejkrásnější co mám, vyprojektoval jsem trajekt, který nese její jméno. Když jsme spolu začali chodit, myslel jsem na ni jako na Nelinku, to se rýmuje jako květinka konvalinka. Tak ten katamarán se jmenuje Konvalinka. Každý se mě v Anglii ptá, co to znamená. Tak jim to vysvětluji a tím zároveň myslím na Nelly,“ uvedl přítel Nelly Řehořové.

Pokud si režisér Radek Balaš vybere Nelly do muzikálu Okno mé lásky, uvidíme ji 4. listopadu v Divadle Broadway při premiérovém uvedení zmíněného představení.

Foto: Herminapress

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *