Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZábava

Slavnostní uvedení značky „Tasty Garden“ v nákupním centru Palladium

V úterý 15. března 2022 byla u příležitosti dokončení modernizace části nákupního centra Palladium věnovaného gastronomii slavnostně uvedena jeho nová obchodní značka „Tasty Garden“. Atraktivní volně dostupný program pro návštěvníky, zahrnující kuchařské, barmanské show, setkání s experty z oblasti gastronomie a se známými osobnostmi, v nákupním centru Palladium potrvá až do neděle 10. dubna.

Slavnostního zahájení se zúčastnilo více než 100 pozvaných hostů. Pro účastníky přímo na místě připravili ochutnávkové menu Lukáš Hlaváček, Executive chef a Miroslav Hanzal, Executive sous chef Hotelu Alcron Prague. Menu doplnila dortem cukrářka Šárka Divácká ze společnosti „SORRY, pečeme jinak“. Návštěvníkům také představil nový koncept časopisu F.O.O.D. šéfredaktor Jirka Hilgart.

Program je situován do (pouze pro tyto účely připraveného) improvizovaného bistra ve druhém patře nákupního centra.

V pop-up bistru Tasty Garden se postupně představí řada celebrit, šéfkuchaři či známí cukráři. Návštěvníci Palladia budou mít jedinečnou příležitost moci nahlédnout těmto mistrům ve svém oboru přímo pod ruce během plánovaných ukázek kulinářského umění. Výsledek jejich práce si pak budou moci návštěvníci ochutnat na místě zcela zdarma. Můžeme se těšit například na michelinského kuchaře Romana Pauluse, Dalibora Navrátila, Lukáše Hlaváčka, finalisty populárních kulinářských soutěží Pavla Berkyho, Pepu Nemravu, Viki Hrazdíkovou, Ivku, cukráře Xaviera a jeho školu pečení, cukrářku Šárku Diváckou, nutriční specialistku Moniku Divíškovou a mnohé  známé tváře z televizní obrazovky. Podrobný program je k dispozici na webech www.palladiumpraha.cz a www.tastygarden.cz.

www.palladiumpraha.cz @Facebook @Instagram, #tastygarden #chefskitchen #palladiumpraha

Foto: Filip Zagata

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *