Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Duch konečně najde svého vraha a zapotí se u přestřelky

Seriál Duch se blíží ke svému konci a v posledním, osmém díle nebude nouze o pořádnou akci ani rozuzlení, kdo je vrahem mafiána Darka v podání Predraga Bjelace. Aadrenalin si v závěrečné epizodě užije nejen Štěpán Benoni, ale i jeho ostrá parťačka v podání Marty Dancingerové.

Osm dílů se Štěpán Benoni coby Emil o to, aby splnil slib a našel vraha mafiánského ducha. To se mu podaří, ale ještě předtím okusí, co je skutečná mafie zač. Maskéři se na herci mohli pořádně vyřádit, když mu na tvář malovali důkladně pochroumaný obličej od pěstí a bití.

Svou chvíli napětí prožije i Marta Dancingerová jakožto seriálová Radka, když se tváří v tvář postaví hlavě mafiánského gangu Petru Vaňkovi a jeho přesně mířené zbrani. Jenže policistka je rychlejší. „Radka zastřelí mafiána. Byl to takový moment, kdy jsem si říkala, že si nedovedu představit, jak se ta žena cítí, co se jí asi honí hlavou, než vystřelí. Ano, vystřelila v sebeobraně, byl to šéf mafiánů… Ale bylo to pro mne už za určitý rámec mého chápání,“ zamýšlela se Marta Dancingerová, která zbraně nemá ráda. „Dostávali jsme na place do ruky zbraň, která byla nachystaná, ale já se pokaždé chodila dívat, jak ji nabíjejí. Chtěla jsem vidět, že to je bezpečné. Rekvizitáři a kaskadéři, kteří ty zbraně připravovali, pak vše několikrát předem vyzkoušeli, než se šlo střílet,“ prozradila po natáčení herečka. „Byla jsem ráda za to, že zbrojnoš vzal pistoli, vystřelil před režisérem, hercem. Myslím, že v Česku jsou tito lidé velmi zodpovědní, a neříkám to jen tak,“ nechala nahlédnout pod pokličku natáčení Marta Dancingerová.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *