Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava🐣 Velikonoce

Víkendy plné jarní a velikonoční inspirace a tvoření

Přivítejte jaro kreativně! Metropole Zličín připravila pro všechny zájemce rozmanité víkendové programy plné kreativního tvoření. Jak zaplést květiny do vlasů nebo vytvořit originální jarní a velikonoční dekorace pro váš domov, to a mnohem více se dozvíte a naučíte o víkendech od pátku 25. března do neděle 17. dubna v Metropoli Zličín.

Načerpejte energii a inspiraci v Metropoli Zličín a přivítejte letošní jaro opravdu stylově. Těšit se můžete na rozmanité kreativní workshopy jako je zaplétání květin do vlasů, tvorba jarních a velikonočních dekorativních věnců, výroba tradičních pomlázek, malování na sádru, vajíček a zajíčků i na soutěže o dárkové karty v hodnotě 1 000 Kč. Pro členy věrnostního klubu je vstup zdarma, možné je se také jednoduše zaregistrovat přímo na místě. Svěží jarní atmosféru navodí tematické dekorace a květinová stěna, chybět nebudou ani velikonoční trhy. Dejte průchod své fantazii i kreativnímu duchu, navštivte o březnových a dubnových víkendech Metropoli Zličín a užijte si víkendy plné inspirace s celou rodinou.

Zdroj a foto: www.metropole.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *