Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Velikonoce s vůní Francie

Je tu jaro a s ním oslavy Velikonoc. Svátky spojené s rodinným setkáváním, veselou návštěvou koledníků a především tradičními pokrmy. K Velikonocům neodmyslitelně patří také lahodný voňavý mazanec.

Už od středověku ho hospodyně pečou z kynutého těsta a jeho výroba vyžaduje velkou zručnost a spoustu času. Vy můžete naštěstí vzácný čas věnovat svým blízkým a přípravu mazance nechat na šikovných mistrech pekařích z francouzského pekařství PAUL. Poctivý, čerstvě upečený mazanec, který voní máslem a rozinkami, s křupavými mandlemi na povrchu. Přesně takový, který rádi nabídnete každé milé návštěvě i koledníkům. Výborný ke sváteční snídani i odpolední kávě s rodinou.

Pro ještě intenzivnější zážitek nezapomeňte mazanec těsně před podáváním dát na pár minut do vyhřáté trouby. Nádherně se tím rozvinou všechny chutě a vaši domácnost provoní sladká vůně svátečních dní. Veselé Velikonoce/ Joyeuses Pâques!

Mazanec bude v prodeji od 11. do 18. dubna 2022 na všech pobočkách i na e-shopu.

Zdroj a foto: www.paul-cz.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *