Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZábava

15. ročník Bioslavností pod taktovkou Probia

Dvě kulatá výročí budou doprovázet oblíbený festival Bioslavnosti, který se koná v sobotu 16. července 2022 od 10 hodin v areálu společnosti Probio ve Starém Městě pod Sněžníkem. Zatímco Probio slaví již své třicáté narozeniny, samotný festival je mladší – letos se koná 15. ročník. 

Bioslavnosti jsou festivalem dobrého jídla, pití a zábavy pro celou rodinu. A také místem, kde se scházejí inspirativní osobnosti, které nabídnou návštěvníkům spoustu zajímavých informací. Jednou z hlavních hvězd letošního ročníku bude Hanka Zemanová, autorka mnoha knih o zdravém vaření a životním stylu.

Dalším hostem bude Lukáš Roubík, zakladatel Institutu Moderní Výživy a autor nejprodávanější české knihy v oblasti sportovní výživy s názvem Moderní výživa ve fitness a silových sportech. Moderátorem slavností bude Jirka Mádl, oblíbený herec, režisér a scénárista, jehož účast slibuje skvělou zábavu pro všechny bez rozdílu věku. O pohodovou atmosféru se postarají také kapely a zpěváci Tata Bojs, Bombarďák, Václav Koubek, Schodiště, Ondřej Fencl a Hromosvod.

A jaký bude další program akce, jejíž motto zní: „Z polí bez chemie ke zdravým biopotravinám!“ Na prvním místě budou samozřejmě zdravé potraviny, neboť samotné občerstvení i prodej potravin bude ve znamení bio. Ale nebude chybět ani pestrý doprovodný program, který vedle zmíněného hudebního doprovodu zaplní originální soutěže jako pasení hus či králičí hop, tedy soutěž sportovních králíků. A když budete mít štěstí, můžete vyhrát netradiční dárky v tombole.

Vstupné na akci je 100 korun za dospělou osobu a 60 korun za děti, do 6 let mají děti vstup zdarma.

Zdroj a foto: Probio

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *