Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování

Parťačka pro milovníky výletů? KOLOBĚŽKA!

Léto, sluníčko, prázdniny a spousta očekávaného dobrodružství… Pokud patříte k milovníkům prázdninových výletů, aktivní dovolené, nebo prostě jen uvítáte tipy, kam o víkendu vyrazit s rodinou, s dětmi či kamarády, máme pro vás super tip – KOLOBĚŽKU! Sportovně turistické koloběžky v poslední době získávají na popularitě a není se čemu divit. Důvodů je celá řada – jedná se o zdravý a komplexní pohyb se spoustou benefitů pro zdraví i krásnou štíhlou postavu, protáhnete a posílíte celé tělo, ulevíte bolesti zad a kloubů, hodí se i pro starší ročníky, techniku jízdy zvládne opravdu každý, ale hlavně – je to zábava!!!

Nemáte čas hledat dlouhé hodiny trasy a studovat jejich náročnost? Žádný problém! Mrkněte na www.pruvodce-kolobehem.cz, kde najdete stovky nádherných lokalit a ověřených tras včetně detailního popisu parametrů a fotografií.

Koloběžka na silnici, cyklostezku i do přírody
Koloběžek existuje celá řada v různých velikostech a provedeních. Na specializovaných koloběžkách do terénu můžete krásně sjíždět lesní cesty, na běžné rovné asfaltce se ale opravdu nadřete. Koloběžky s menšími koly mají zase výrazně sníženou průchodnost nerovnostmi terénu a musíte se tím pádem omezit pouze na asfaltové cyklo a inline stezky. Proto je jednoznačným doporučením klasická „velká“ koloběžka. Přední kolo o velikost 26″ vám umožní bezpečně překonávat nerovnosti (hrboly, díry, kameny…) a současně i rychlou jízdu po ideálním povrchu. Velikost kola totiž souvisí i s celkovou velikostí koloběžky. Pouze na té větší můžete uplatnit dobrou techniku jízdy, správně zapojit celé tělo a v neposlední řadě je jízda na takové koloběžce výrazně bezpečnější a umožňuje větší brzdný účinek.

KOLOBĚŽKA KOSTKA TOUR MAX (G6) – univerzální do města i na výlet
Sportovní turistická koloběžka s velkými koly pro dospělé, která i přes svou univerzálnost neztrácí sportovní charakter. Je ideální pro všechny, kdo hledají koloběžku pro každodenní použití, hodí se na malou projížďku po městě a okolí, stejně jako na delší výlety. Koloběžka disponuje předním kolem o velikost 26″, které snáze překonává nerovnosti, takže s lehkostí profrčíte i maličko náročnějším terénem. Je ideální volbou v poměru cena/výkon, pro ni i pro něj, a navíc je dostupná v 7 barevných odstínech! Cena: 11 990,- Kč

Alternativa pro poznávání měst a kratší vyjížďky
Pokud přeci jenom dáváte přednost pohodovým vyjížďkám a zastávkám na letních zahrádkách, pak jistě oceníte skládací koloběžku – je ideální na poznávání měst i kratší jízdy do okolí. Zároveň ale je až překvapivě schopná zdolávat i trochu drsnější výlety po polních a lesních cestách. Jízdní vlastnosti jsou výborné a po složení Vás s ní pustí do autobusu.

SKLÁDACÍ KOLOBĚŽKA KOSTKA TWENTY MAX FOLD (G6)
Univerzální koloběžka, která je navíc díky svému designu se stejně velkými koly velmi oblíbená u něžnější poloviny koloběžkové populace. Není tak velká jako modely s větším předním kolem (například Kostka Tour), což je v mnoha situacích výhodnější. Zároveň ale poskytuje stejný prostor pro dospělého jezdce, takže nejste ochuzeni o jízdní komfort. Dvě stejně velká kola vás podrží v každé situaci, ať už jezdíte na asfaltu nebo občas vaši cestu zkříží třeba polní nebo lesní cesta. Cena: 15 990,- Kč

 Zdroj a foto: Kostka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *