Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Oblíbené letní výprodeje v Atriu Flora

Konečně je tu léto! A jak si lépe užít prázdniny než příjemnými nákupy plnými výhodných nabídek? Prodejny v Atriu Flora si pro své zákazníky nachystaly mnoho lákavých slevových akcí a nabídek, takže si každý přijde na své, ať už shání něco konkrétního, nebo jen něco pro radost.

Přijďte se v teplých letních dnech zchladit do obchodního centra Atrium Flora a využijte některou z výhodných nabídek, jež si prodejny na Floře připravily pro své zákazníky. Výběr je opravdu velký, a jistě tak potěší každého shopaholika. Od nákupů vás nemusí odradit ani probíhající rekonstrukce, která nijak neomezuje provoz centra – všechny obchody, restaurace i služby zůstávají v provozu bez omezení.

Pokud potřebujete nové boty, jistě vás potěší příjemné slevy v prodejnách Ecco a Baťa. Do 13. 7. si můžete pořídit novou obuv v prodejně Ecco, a to až s příjemnou 30% slevou.

Milovníky nových příspěvků do šatníku jistě zaujmou slevy v prodejně H&M a výprodej v prodejně Triumph, kde pořídíte prémiové spodní prádlo se slevou až 40 %.

Pokud se v létě chystáte k moři, bazénu nebo rybníku, určitě by vám neměla chybět pořádná výbava pro vodní radovánky. Vyrazte do království hraček Bambule, ulovte si stylovou vodní matraci a nechte se unášet na vlnách pohody s příjemnou až 67% slevou. Akce platí do 7. 8. A pokud se na léto potřebujete vybavit od hlavy k patě, určitě vás potěší slevy v prodejně plné sportovních pomůcek Intersport, které můžete využít až do posledního prázdninového dne.

Nebojte se nudných chvilek na pláži nebo na chatě ani deštivých dnů doma. Díky Albi si můžete užít skvělou zábavu a navíc ušetřit. Stačí se registrovat do Albi klubu a za vratnou zálohu 100 Kč si pak na celých 14 dní můžete půjčit jednu z nabízených her. Zábava pro děti i dospělé čeká jen na vás, a to až do 31. 8.

Určitě nepodceňte letní péči o pokožku. Vybavte se vhodnými přípravky pro slunečné a horké dny v prodejně Yves Rocher, kde slevy dosahují až 50 % a výhodné nákupy můžete provádět do 17. 7., nebo u značky Dermacol, kde slevy až do výše 70 % trvají do 24. 7.

Milovníci filmů jistě ocení letní soutěž Cinema City. Multikino odmění každého, kdo do 31. 7. zaregistruje svoji vstupenku, příjemným dárkem. Ve hře bude automobil Škoda Fabia, kosmetické balíčky Rituals a mnoho dalšího. Vyhrává každý!

Kompletní nabídku veškerých slevových akcí a letních výprodejů v Atriu Flora naleznete vždy na https://www.atrium-flora.cz/specialni-nabidky/. Vyberte si svoji slevu a přijďte si udělat radost.

Zdroj a foto: Atrium Flora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *