Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Finálová dvanáctka MISS ČR je kompletní

S koncem července přišel ke konci i finální výběr TOP12 nejkrásnějších dívek České republiky. Událost trvala tři dny a nesla se opět v duchu podpory projektu Počítače dětem za přítomnosti primátora Prahy. Do finále postoupily dívky z Prahy, Dobříše a Bruntálu.

Čtvrté semifinálového kolo národního soutěže krásy Miss České republiky představilo posledních deset soutěžících dívek. Již tradičně se první večer uskutečnil v restauraci na Střeleckém ostrově, kde soutěžící dívky vyjádřily podporu projektu Počítače dětem. Pozvání na tuto benefiční událost přijaly osobnosti jako primátor Prahy Zdeněk Hřib, generální ředitel TV Nova Jan Vlček, emeritní rektor Karlovy Univerzity Tomáš Zima, generální ředitel agentury CzechTrade Radomil Doležal, partner společnosti Ernst&Young Ondřej Hartman, generální ředitel e-shopu Mironet Robert Novotný.

Druhý den dívky navštívily kamenný obchod Erpet, kde podpořily prodej produktů z Kolekce Miss České republiky. Následovaly přípravy na třetí den, jehož program se uskutečnil v Aquapalace Praha.

Postupující dívky čeká vždy v pondělí mediální den, kdy zavítají na obrazovky TV NOVA do pořadu Snídaně s Novou. Následně se zúčastní castingu do modelingové agentury Eskimo Bohemia Management a závěrem dne je čeká živý rozhovor ve Fajn rádiu.

Dívky o postup do finále zabojovaly módní přehlídkou, tanečním vystoupením, promenádou v plavkách značky CFBRAZIL a nechyběly ani volné disciplíny. Závěrem dne byla vyhlášena poslední trojice dívek, které se probojovaly do finále.

  1. místo: Jana Šprtelová, 22 let, Bruntál
  2. místo: Andrea Kubinová, 26 let, Praha
  3. místo: Lucie Hájková, 20 let, Dobříš

Všechny semifinalistky dostaly hodnotné ceny od partnerů JSB Bijoux, JK3 Bijoux, Mironet nebo Brazil Keratin. Další ceny od partnerů budou získávat během roadshow v následujících měsících.

Jména TOP12 finalistek Miss České republiky 2022:
Natálie Kovářová, 21 let, Praha
Andrea Kaplanová, 18 let, Louny
Karolina Budka, 17 let, Praha
Natálie Kočařová, 20 let, Prostějov
Julie Hojdyszová, 22 let, Frýdek-Místek
Soňa Paldusová, 23 let, Ostrava
Pavlína Jágrová, 23 let, Pardubice
Martina Smejkalová, 20 let, Urbanov
Klára Porhajmová, 18 let, Brno
Jana Šprtelová, 22 let, Bruntál
Andrea Kubinová, 26 let, Praha
Lucie Hájková, 20 let, Dobříš

Všechny finalistky se představí v sobotu 6. srpna na největší výstavě skla a bižuterie v ČR – Křehká krása. Tímto dnem bude odstartována Missí roadshow, kterou dívky absolvují po celé ČR.

Zdroj: Miss České republiky, Ondřej Čapka, Jiří Šubrt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *