Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Jak v létě trpí vaše vlasy?

Léto je tu a s ním i zasloužená pohoda, slunce a odpočinek, na který se už tak dlouho všichni těšíme. Období teplých dlouhých večerů, prosluněných dnů, ale i exotických dovolených. Je to krásný čas, při kterém bohužel trpí naše milované vlasy. Právě léto je pro ně totiž jedním z nejnáročnějších období. Dopřejte proto svým vlasům tu správnou péči v podobě kvalitní vlasové kosmetiky. Produktová řada Gliss Summer Repair může být to pravé řešení právě pro vaše vlasy.

Velice příjemné sluneční paprsky kvůli UV záření vlasy oslabují a vysušují. Každodenní pobyt na slunci poškozuje vlasový protein. Vlasy jsou pak více náchylné k lámavosti, nebo se dokonce třepí. Dalším problémem je chlorovaná i slaná voda, které rovněž narušují strukturu vlasu a tím jej zásadně poškozují. Je důležité se proto chránit před těmito nepříjemnostmi například pokrývkou hlavy nebo návštěvou kadeřníka těsně před začátkem léta, který vaše vlasy na léto připraví.

Záchranou je především kvalitní vlasová kosmetika, která dodá vlasům tak potřebnou péči. Tu vám zaručí produktová řada Gliss Summer Repair obsahující omega 9, oleje z meruněk a další ingredience přírodního původu. Produktová řada obnovuje vysušené a poškozené vlasy od slunečního záření a ochraňuje barvu vašich vlasů před vyblednutím. Gliss Summer Repair nabízí hned několik produktů – šampon, expresní regenerační balzám ve spreji, pečující olej a masku 3v1. Masku 3v1 můžete použít jako kondicionér, bezoplachovou masku či jako smývatelnou masku. Olejíček Summer Repair zase okamžitě obnoví lesk vašich vlasů. Gliss Summer Repair mimo jiné odstraňuje i zbytkovou sůl a chlor, obnovuje přirozený lesk vlasů a dodává jim hebkost. Zachraňte své vlasy před zničením s Gliss Summer Repair!

Zdroj a foto: Henkel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *