Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Dejte šanci novému dobrodružství

Každý z nás má alespoň jednou za čas pocit, že už nezvládá život v 21. století. Plný technologií, tlak na co největší efektivitu a progresivitu. Celý náš život se skládá z čísel, která vyděláváme, utrácíme a produkujeme. Přitom skutečný smysl je někde úplně jinde. Přemýšleli jste někdy o tom, že byste dali výpověď v práci a odjeli například do Afriky, pomáhat dětem v nouzi? Nebo zachraňovat želvy v exotických zemích? Od 16. srpna v 16:00 budete moci sledovat 8. řadu dobrodružného seriálu Ben Fogle a lidé žijící v divočině a od 30. srpna v 16:00 devátou řadu seriálu Ben Fogle a lidé žijící v divočině, a to vše na televizní stanici TV Spektrum. Možná v nich načerpáte inspiraci pro nové výzvy.

Dobrodružství musíte mít v krvi
Anglický hlasatel, spisovatel a moderátor britských televizních stanic, Ben Fogle je dobrodruh do morku kostí. Jeho cestovatelský život započal, když odjel na rok do Ekvádoru, kde učil angličtinu a pracoval v sirotčinci. Později se rozhodl zachraňovat želvy v Hondurasu a Nikaragui. Skutečný smysl života našel v jednoduchosti bytí na nejodlehlejších místech civilizace. Co nejdál od technologií a rychlého životního stylu. Během svých cest se setkává se zajímavými lidmi, jejichž příběhy přibližuje v jednotlivých dílech seriálu. V texaské poušti poznal Johna – bývalého fotografa z New Yorku, který se rozhodl žít ve vlastnoručně postavené chatrči ze starých plechů. V Austrálii se setkal s obchodníkem, který se po krachu na burze přestěhoval na samotu a urovnal si své životní priority. Nemusíte však opustit všechny své blízké, abyste změnili svůj život. Příkladem jsou Bretwood a Erin, kteří ušli 4 000 mil ze Seattlu až na Aljašku, kde si v horách vytvořili nový domov.

Noví lidé, nová dobrodružství
Nyní má Ben namířeno za dalšími netradičními osudy lidí, které spojuje touha po změně a hledání ideálního místa pro život. A to i v případě, že nalezli klid v navenek „nedokonalém“ místě na okraji společnosti. Povypráví příběh George a Bettiny, kteří se rozhodli začít nový život v irské divočině, navštíví Alexe, protřelého obchodníka, který opustil slibnou kariéru ve Velké Británii a přestěhoval se do odlehlé části Portugalska. Přiblíží také životy Helen a Jasona, kteří se rozhodli opustit svůj předchozí život a vymanit se z těžkého osudu, který je postihl. Svůj nový začátek začali budovat v nejsevernější části Spojeného království – na Shetlandách. Všechny tyto lidi spojuje touha po změně, ale hlavně po nalezení sebe sama.

Chcete-li se nechat inspirovat k netradičním dobrodružstvím, sledujte 8. řadu dobrodružného seriálu Ben Fogle a lidé z divočiny od 16. srpna v 16:00 a 9. řadu seriálu Ben Fogle a lidé z divočiny od 30. srpna v 16:00 na televizní stanici TV Spektrum.

Zdroj a foto: AMC Networks International

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *