Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Sex a vztahySoutěž

Soutěž o nákupní poukazy do on-line sexshopu YOO.cz

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Poukázku v hodnotě 500,- Kč vyhrává: Helena D., Kolín; Anna P., Jílové u Prahy a Vendula Ž., Libníč. Výhercům gratulujeme!

Udělejte si to hezký! V českém on-line sexshopu YOO.cz si vyberete z pestré nabídky produktů pro kvalitní intimní život. Zasoutěžte si o nákupní poukazy v hodnotě 3 x 500 Kč, které můžete využít na nákup čehokoliv, po čem toužíte vy i vaše drahá polovička.

Vybírat můžete nejen z pomůcek, jako jsou vibrátory nebo venušiny kuličky. Na YOO.cz vás potěší i spousta kvalitní kosmetiky, parfémy a vonné svíčky s feromony, nebo afrodiziaka. Nechybí lechtivé společenské hry i různé žertovné dárky.

Která kategorie prádla má na webu YOO.cz ikonku v růžové barvě:
a) Kalhoty a legíny
b) Sukně a minisukně
c) Noční košilky a negližé

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 28.8.2022. Do předmětu uveďte: Yoo.cz. Vyhrává 350., 450. a 550. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: YOO.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *