Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SportZábava

Závěr léta? Jedině se sportem!  

Léto, které přímo vybízí k aktivnímu trávení času venku, se sice blíží do svého závěru, ale vy si i po téměř celé září můžete užít speciální Letní sport zónu v Metropoli Zličín. Ta všem zájemcům nabízí rozmanité sportovní tréninky a aktivity pro malé i velké. Unikátní zóna s bohatým programem je k dispozici do 24. září, a to každý den v čase od 9 do 21 hodin.

Hned pět jedinečných sportovišť naleznete před nákupním centrem. Jedním z nich je beach hřiště, které je vybaveno speciálním pískem, jenž v horku nepálí. Je sice jako jediné zpoplatněné a je zapotřebí rezervace, tu ale provedete pohodlně na www.letovmetropoli.cz. Členové Věrnostního programu Metropole Zličín mají navíc 10 % slevu. Pro všechny malé sportovce je zde zdarma připravena stěna boulder balvan, na které si mohou vyzkoušet, jaké je to být horolezcem. Ideálním místem, kde si všichni mohou potrénovat triky s míčem a zaházet na koš je hexagon klec. Vstup do ní je zdarma a je vhodná pro fotbal nebo basketbal. Využít mohou návštěvníci také stůl na stolní tenis, slackline nebo brouzdaliště pro děti.

Pravidelný pohyb v Metropoli Zličín
Každý den se v rámci Sport zóny mohou návštěvníci těšit na pravidelné lekce oblíbených sportovních disciplín mezi kterými nechybí hodiny Zumby, tréningy volejbalových dovedností, Spike Ball nebo cvičení pod vedením lektorek z Daily Fitness. Všechny lekce jsou pro členy Věrnostního programu zdarma a je na ně nutná rezervace.

Speciální akce pro malé i velké
Metropole Zličín chystá také výjimečné akce mimo pravidelný program sportovní zóny. Začátek září bude tak patřit speciálnímu akrobatickému dni plného překvapení a soutěží. Všechna sportoviště jsou otevřena každý den od 9 do 21 hodin. Veškeré vybavení, jako jsou míče na fotbal, plážový volejbal, basket, nebo rakety na badminton či líný tenis jsou zdarma k zapůjčení na baru za finanční zálohu. Více informací o akcích a rezervace naleznete na www.letovmetropoli.cz

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *